| steaua12 a întrebat:

Am o mare problema am 14 ani si cand ma masturbez imi vine sperma foarte putina si dupa un moment dat daca mai continui sa fac vine cu bule mici asa fff multe albe de ce oare?

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Ti-a raspuns h4mh4m,esti inca mic si sperma nu se formeaza cum trebuie.Ai rabdare, incearca sa raresti masturbarea, fa mult sport.

| KoaLaBoY a răspuns:

Acum esti mic, penisul nu este matur si de aceea.

| h4mh4m a răspuns:

Mai ai rabdare pana la 15-16 sa iti vina calumea, la mine la 14 abia mi-a venit prima data pana atuncia nu iesea nimic happy

| steaua12 explică:

Dar de ce imi apar bule fff mici daca continui sa ma masturbez e tot un fel de sperma dar imi vin bule fff mici multe albe de ce oare? te rog ajuta-ma