| steaua12 a întrebat:

Am 14 ani si cateodata ma masturbez dar imi vine putina sperma de ce oare? si daca mai continui sa fac ma doare dc? cel mai bun raspuns funda+vot

5 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Ca vine putina e normal dupa varsta ta, dar dupa ce vine nu mai continua. Daca te poti abtine ar fi cel mai bine, daca nu! fa mai rar tu inca esti in formare (dezvoltare), colo pe la 18 ani va fi cu totul altfel-vei fi pe deplin dezvoltat si cu o alta gandire--deci daca ai facut ''cateodata '' nu ti se poate intampla nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ce preocupari mai ai.
Lasa-te de masturbat!
Mai tarziu vei vedea consecintele in dormitor alaturi de persoana iubita.
Te pup!

| sensualus a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai zi-i si ce consecintelaughing

| MariusZap a răspuns:

Nu ai de ce sa te plangi la varsta ta ca ai putina sperma.Ca doar nu vrei sa faci copii.Depinde de ADN-ul tau, de ce mananci si alte chestii.Acum la varsta ta e normal ca in aceeasi zi daca te masturbezi si a doua oara sa te doare pentru ca inca esti mic. Daca continui excesiv cu masturbatul o sa ajungi sa ai probleme de erectie sau de ejaculare prematura.

| UngratefulPC a răspuns:

Nu vei mai putea face copii. vezi daca iti umbla manuta unde nu-i locu'?