| steaua12 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati am o problema ffff mare deci cand ma masturbez imi vine sperma si dupa un moment dat daca mai fac imi vine sperma dar imi vine cum ar fi apa acidulata asa acid de ce?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa-te de prostia asta cu masturbatul, nu-ti aduce nimic bun!
Practica si tu un sport, gaseste-ti alte preocupari, te vei simti mult mai bine.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| NnDWtf a răspuns:

Ca esti disperat. Daia.
Pentru ca inca nu ii dai timp sa isi concentreze iar sperma.

| Shavoo a răspuns:

Atata laba prosteste straight face

| georgian24 a răspuns:

Omule! laso mai moale....de cate ori te masturbezi? de 4-5 ori pe zi? nu are timp sa se regenereze sperma

| UngratefulPC a răspuns:

E clar. ai cancer! Vei murii in cca 2 luni! Foarte grav pentru societate. esti o pierdere enorma. mai ceva ca Einstein!

| stalinyo a răspuns:

Trebuie sa mai astepti si tu 2-3 zile nu din ora in ora big grin
nu te lasa daca iti place fa in continuare big grin