| hehehe a întrebat:

Am o mare. problema. Deci, saptamana asta am fost plecata in tabara la mare. si faza e ca am un prieten de vreo 3-4 luni. cu care m-am mai certat/despartit pe motiv ca el ma insela. Si mi-am facut de cap saptamana asta, am profitat de faptul ca el nu e acolo, si l`am inselat si eu. Atata timp cat el m'a inselat primul. si eu l`am iertat de vreo 3 ori. Nu ma simt prea vinovata. E ceva neinregula cu asta?

Răspuns Câştigător
| Yugeen a răspuns:

E ceva in neregula cu faptul ca va inselati si totusi ramaneti impreuna... si in acelasi timp va despartiti ca sa va impacati iar laughing!

Nu e nimic rau pentru ca ti-ai facut de cap, insa e nasol faptul ca o lalaiti atat!

Singurul lucru de care imi pare rau este ca iti pierzi vremea alaturi de el, si el alaturi de tine.

Ceea ce faceti voi nu este o relatie, este bataie de joc, atat la adresa ta cat si a lui!

Daca continui asa, incet-inet te vei obisnuii sa incepi sa minti, iar oamenii mincinosi, la un momentdat, vor incepe sa se minta singuri, si este pacat!

Daca stii ca nu il iubesti, eu cred ca este mai ok pentru toata lumea ca sa va despartiti si sa va vedeti fiecare de viitorul lui.

Ce aveti de pierdut? In afara de mica drama si certurile -probabil- frecvente, nu cred ca aveti altceva de pierdut... asadar, practic, aveti de castigat.

Astfel: ai facut bine pentru ca ai vazut ca nu el este "the one"! Ai facut bine pentru ca ai experimentant si ce inseamna sa iti inseli partenerul. Din nefericire, in cazul de fata l--ai inselat din nevoie, din razbunare... nici macar nu se poate numii ca l-ai inselat!

Stii cam cum este asta? "Hotul striga hotul" happy!

17 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Nu inteleg de ce mai ramaneti impreuna daca va inselati, ce fel de relatie e asta?
Oricata iubire ii porti, da-l naibii, nu tine la tine daca tot te insala.

Nu stiu ce sa zic, ai facut-o din razbunare, intr-un fel e bine... O relatie de 3-4 luni in care te-a inselat de 3 ori, cat mai vrei sa te insele?

Nu merita.

| TąNyą a răspuns:

Nu chiar. într-un fel. Nu-l iubeşti altfel ai avea remuşcări.

FantaSZy.

| Stefania a răspuns:

Nuhappy. E foarte bine ca ai facut asa! Sa vedem el ce spunewinking. Sa simta si el la felwinking. Ai fost fata desteaptawinking. Tot asa in continuwinkingsi atunci va incetawinking

| Adyr0 a răspuns:

Nu prea. Asta insemna ca nu mai simiti nimic unul pentru celalalt. Puteti sa va despartiti linistit si sa va vedeti fiecare de viata lui.

| hehehe explică:

Va multumesc tuturor!
Multumesc TPU! kiss

| hehehe explică:

@amiriam. nu am spus ca am intretinut relatii sexuale cu vreunul din ei happy.
deci nu ai dreptul sa ma faci asawinking

| claudiu123 a răspuns:

Chiar te apreciez pentru asta felicitari

| Gabitsza a răspuns:

Da mi se pare ceva normal...asa as fi facut si eu laughing
Glumesc.
Orium nu exista respect in relatia voastra asa ca nu stiu de ce continuati.decat sa ajungeti peste ceva timp pe fata sa fiti foarte apropiati va iubiti si din astea si pe la spate sa va inselati intre voi mai bine terminati acum. daca te'a inselat inseamna ca nu s-a gandit la tine si nu tine la tine asa ca zic s'o termini cu el.

| LittleDreamer a răspuns:

Cred ca este un semn ca relatia voastra nu mai merge.De ce nu te desparti de el?

| J0hn a răspuns:

Bravo tuu :* ai facut foarte bine nu te lasa calcata in picioare. a da si desparte-te de elwinking :* b-)

| itsanewdawn22 a răspuns:

Nu inteleg de ce il mai numesti prieten si de ce nu ai terminat-o cu el.
1 data sa zicem ca il iertai, dar de mai multe ori e prea de tot.

| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Avand in vedere ca si el te-a inselat si ca l-ai mai iertat de 3 ori, nu e nimic in neregula!
De ce sa-i suporti doar tu greselile?!
Bine ca te-ai desteptat! Nu ai de ce sa te simti vinovata! Daca mai vrea ceva acum, sa te caute el happy!

| sorinake a răspuns:

Sa inteleg ca amiriam e prietenul inselat? laughing
glumesc. Yugeen a dat un raspunsul castigator. Merita

| aquila_4553 a răspuns:

Sincer eu zic ca nu. atat timp cat el nu te respecta. tu de ce l-ai respecta? Sincer nu stiu de ce mai stai cu el. daca ti-a gresit de atatea ori.nu cred ca te merita. dar poate il iubesti prea mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca acel baiat daca te/a inselat de 3 ori trebuia parasit de tine normal corect si frumos, dar nu inselat ce a facut el ai facut si tu, imi pare rau ca spun si tu esti la fel ca prietenul tau.

| amiriam a răspuns:

Esti o panarama straight face