| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea sta in brasov, eu in constanta. Ne vedem de 2 ori pe an, avem deja 2 luni de cand suntem impreuna, acum o saptamana ne-am certat, iar ea acum 2-3 zile mi-a recunoscut ca s-a sarutat cu cel mai bun prieten al ei si m-a mintit. Mi-a cerut iertate in lacrimi, mi-a spus ca a facut-o pentru ca era foarte suparata ca ne-am certat. Am avut si eu o scapare, am mintit-o si eu acum ceva timp, dar nu era nimic grav nici nu stiu de ce am facut-o, si atunci ea m-a iertat, acum si eu am iertat-o pe ea, chiar daca m-a inselat. Am facut bine ca am iertat-o? sa mai am incredere ca nu o sa o mai faca? apropo. ea sta cam in fiecare zi cu baiatul ala. straight face iar mie nu imi prea place asta.

3 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Nu. relatiile la distanta nu merg. si punct.

http://www.prieteni.ro/......0-320.html

| rechinosu a răspuns:

Relatia la distanta nu o sa mearga niciodata.

| pllus a răspuns:

Multumesc de raspuns katerina, asta incep sa ma gandesc si eu ca nu o sa mearga, dar nu pot renunta la ea, o iubesc enoorm de mult.