| HombreNatural a întrebat:

Am o mare problema! Ma plac 7 fete si nu stiu pe care sa aleg, eu le-am propus sa ies cate o zi cu fiecare si sa vad care e cea mai buna. Dar una dintre ele nu vrea asa, ceva sfaruri? E un adevarat calvar! Nu vreau sa se supere niciuna. App am 17 ani!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Hotaraste-te la una si fa o relatie pe cinste. Alergi dupa 7 fete si pana la urma nu o sa ai nici una.

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Da, e buna ideea, le dai ocazia sa le cunosti mai bine si vezi care iti place mai mult si cu care te intelegi mai bine. Ai grija sa nu le dai sperante false! Daca una nu vrea ghiononu` ei mai ai 6 din care sa alegi...

| grab a răspuns:

Si esti prea frumos pentru ele, nu?
atentie la varice!

Răspuns utilizator avertizat
| AndyPeScurt a răspuns:

Ma dar esti modest rau...
In intreabarea de dinaintea la asta vroiai sa te sinucisibpentru ca esti prea frumos acum nu sti pa care o vrei!*
Dar totusi nici una nu te merita esti prea frumos pentru ele.
:') happywinking

| KristenRichardson a răspuns:

Tu de crezi frumos? Ei bine gresesti, chiar daca poate esti dragut la infatisare, am senzatia ca nu ai minte macar ca ai 17 ani.Pentru inceput trebuiai sa le cunosti, caci o fata cu adevarat frumoasa nu e doar draguta la chip dar si la suflet.Si plus la asta le-ai propus sa iesi cu cite una in zi ca sa vezi cine e mai buna.Serios? Asta e gandirea ta.Tu trebuie sa stii corect sa actionezi.Dar daca o fata din cele 7 ti-a placut si anume ea te-a vazut cu te intilneai cu o alta fata? Ce vei face? Pentru inceput incearca sa le cunosti din vederea prietenilor, apoi puteti sa va intilniti la un suc ca pritenii..Bafta!

| DariusAnonim a răspuns:

Priveste in planul abstract.Te plac 7 fete si nu stii pe care sa o alege.NU? Fii atent 7 fete te plac alege-o pe cea care are mai multe in comun cu tine.

| LowMan a răspuns:

Ba ce noroc au unii...