| Loriiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Am o problema, sunt cu prietenul meu de o luna si ceva. si mi-a propus sa-i fac sex oral... i-am spus ca ma mai gandesc la asta. dar sunt foarte nesigura, pentru ca nu stiu in luna aceasta ne-am despartit si ne-am impacat de mai multe ori. Ieseam cu el la plimbare si dupa aia ziua urmatoare, nu prea mai vorbea cu mine si nu stiu era mai distant, si il intrebam ce e cu el e vre`o problema pentru ca il simt si il intrebam daca el vrea mai mult sa fim amici sau iubiti, si el imi spunea ca ar vrea sa fim mai mult amici. si stateam asa vre`o saptamana imi spunea absolut tot ce face cu cine umbla, eram cei mai buni prieteni, dupa aia cand ne intalneam iar ne sarutam si ne impacam.Si nu stiu ce sa mai cred imi e frica, dupa ce`i fac sex oral o sa se intample iar si nu vreau sa faca el ce vrea din mine. Voi ce spuneti ar fi bine? Mentionez ca e foartee "gagicar ", adica inainte iesea cu cate o fata pe fiecare zii ...nu stiu ce sa fac. nu vreau sa fiu inca una` l "colectia lui de fete ". ma gandesc sa vorbesc cu el despre chestia asta. daca are ganduri serioase. Voi ce spuneti! Multumescc!:*:*:*

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De ce nu asteptati o vreme pana va cunoasteti mai bine, apoi incepeti cu sex normal si de-abia dupa mai multe luni sa ajungeti la sex oral. Trebuie un grad de intimitate foarte foarte mare intr-un cuplu ca sa se ajunga la sex oral. Si acesta trebuie sa fie, intotdeauna, reciproc.

| Alisa a răspuns:

Mai fata, mai! Cati ani ai?! Chiar in halul asta iti place sa fii umilita? Tu nu te respecti pe tine deloc ca persoana? Cum sa ii faci oral la unul care esti cu el de o luna, dar cine stie cat timp ati mai stat despartiti. E ca si cum i-ai face la unul strain de pe strada. Pana sa ajungi sa faci asa ceva, trebuie sa ai o relatie stabila, unde sa existe iubirea si respectul, nu sa iti propuna de parca ai fi una de pe centura. Gandeste-te si tu putin. Asta iti doresti? Nu vrei mai intai sa ajungi sa iubesti persoana respectiva si sa te iubeasca la randul lui acel baiat? Eu nu stiu cum mai poti sa stai langa un asemenea barbat. De prima data cand ti-a cerut acest lucru, si in modul in care ti l-a cerut pai il scuipam intre ochi. Dar iti place ca e "gagicar" si nu mai e altul "ca el". Iti place sa fii umilia? Sau sa ii fi lui carpa lui de sters pe jos unde isi satisface nevoile?
Poate nu trebuia sa iti vorbesc asa, dar trezeste-te la realitate! Probabil esti doar o fetita, nici majora nu esti. Nu stii ca in felul asta iti distrugi viata. Si ti-o faci cu mana ta.

Numai bine!

| NickiMinaj a răspuns:

Si chiar iti pui problema sa faci cum vrea el? straight face

| Pissy a răspuns:

Nu o faceeeeeeeeeeee! Orice ar fi. NU O FACEEE!
Si eu am patit la fel, exact la fel. Acum regret. happy

| Pissy a răspuns:

Citeste`mi ultimele intrebari si ai sa vezi de ce nu trebuie sa o faci. happy

| Acvila a răspuns:

Ce mai e de vorbit cu el? Nu iti dai seama ca sexul e singurul lucru pe care il vrea de la tine? Oral sau nu, un tip ca asta nu merita nici cea mai mica atentie.
"i-am zis sa mai astepte un timp... o luna si ceva. si mi-a zis ca i-se pare mult. si mi-a zis daca nu se poate mai repede. si nu stiu ce sa fac"Tu te intelegi?! Vorbeste cu tine despre chestia asta ca si cum ar fi ceva simplu, o chestie pe care ai putea sa o faci oricand... te preseaza pentru ca simte ca ai inceput sa tii la el.Fii tu cu capul pe umeri si nu ceda. Daca stii ca e mai"gagicar" cum spui tu, de ce mai stai sa te gandesti?! De ce nu vrei sa experimentezi lucrurile astea cu cineva pe care sa il iubesti si care sa te iubeasca, nu sa devii o oarecare doar pentru ca nu te-ai gandit mai devreme.

| lemmon a răspuns:

Cum ai zis si tu: colectia lui de fete. parerea mea e sa nu faci asta. daca dupa o luna de relatie mai mult cu certuri te roaga sa faci asta.adica parerea mea e ca pasul asta il faci cu cineva cu care vrei sa petreci mult timp. daca o vei face iti vei distruge reputatia. stii prea bine cum sunt baietii, ca tot ce fac povestesc prietenilor si tu vei iesi sifonata. trebuie sa faci pasul asta cu cineva pe care il iubesti si care te iubeste si nu asa. poate vei spune ca vb ca o mama sau ma rog dar asta e parerea mea si sincer nu merita tipul asta asa ceva. sunt sigura ca daca o vei face iti va da papucii, din cate spui tu e ca te vrea doar pentru sex.sa nu decazi in halul asta, sa nu devii obiectul lui, sa faca ce vrea din tine. dar bineinteles tu stii ce vrei, asta cred eu si iti urez sa iei decizia cea mai buna. baftaaa!

| covexrobu a răspuns:

Eu ti-as zice sa nu stai cu el nici macar o clipa. Sa nu ii faci nici oral nici normal si nimic. Nu merita sa te complici cu astfel de persoane.

| alinac a răspuns:

Pai lasa-l sa ramana cu gagicile lui care poate ii fac si oral.stai linistita.cine stie mai ajungi si de rasul targului dupa aia poate te filmeaza, pozeaza si dupa aia ca sa-ti faca rau le imparte prietenilor tai.

| iceman a răspuns:

Ma fata tu iti folosesti la ceva neuronii? auzi la el sex oral, el obtine ce vrea, iar pe tine te pune pe liber. Tu suferi iar pe el il doare in baschetul stang.

| andreiutzata a răspuns:

EU zic sa termini cu el ca nu e bun si mai ales daca îti cere asta eu zic sa nu accepti pentru ca relati nu ar merge daca el e asa si cel mai probabil

o sa le spuna prietenilor lui ca a facut-o cu tine si o sa te ia la misto daca e genu asta de baiat crede-ma ca stiu foarte bine astfel de baieti. cel msi bine e sa va despartiti! Sper ca o sa te ajute sfatul meu! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca vrea sa faci sex cu el pentru. ca te-a vazut mai naiva.scz ca te-am numit asa... dar nu fii asa usor de prostit...

| kmyy a răspuns:

Raspunsul meu pentru tine este sa nu faci prostia asta mai ales ca este foarte mare gagicar, sa faci sex oral este un lucru normal dar dupa ce ii dai ce vrea el o sa te lase, dupa mine faci ce vrei e decizia ta.

| Loriiiiiiiiiiiiiiiiiiii explică:

Am uitat sa mentionez. ca i-am zis sa mai astepte un timp... o luna si ceva. si mi-a zis ca i-se pare mult. si mi-a zis daca nu se poate mai repede. si nu stiu ce sa facthinking

| Loveyadeea a răspuns:

Zii ca trebuie sa iti demonstreze ca ine la tine si ca vrea sa aveti o relatie stabila, pentru ca din cate ai scris tu aici cam asta iti doresti.
Niciodata nu trebuie sa fii cu un baiat care face asa ceva, ori stie ce vrea de la viata ori nu? va continua sa faca la fel.asa sunt baietii2gagicari" se folosesc de tine si trec la urmatoarea, vor o persoana care sa accepte orice propunere. Si vorba aia baieti gasesti la fiecare colt, balta are peste.

| elena_7011 a răspuns:

E clar, NU TE IUBESTE. paraseste-l. un baiat care te iubeste n'ar face niciodata asa. parerea mea... bafta:*