| anonim_4396 a întrebat:

Problema grea de rezolvat. Sper sa nu ma luati ca un nesimtit din ce spun dar stiu ca sunt multe fete care ma plac si din cate stiu am fost cu multe insa nu am iubit niciuna cu adevarat.thinking O sa'mi gasesc vreodata una sa o iubesc sau sunt chiar asa insensibil?

Răspuns Câştigător
| ReeaAndreea a răspuns:

Stai linistit ca nu esti insensibilwinking esti. oarecum ca minewinkinglaughing si eu am fost cu multi baieti, sunt multi baieti care ma plac dar nah. nu m.am indragostit niciodata si nici nu vreau asta neaparat.laughingbig grin o sa te indragosteti uh odata si odata poate cum a spus susss de o fata care sa nu te iubeasca. in rest nu stiu ce sa spun mult succes in continuare laughingwinking

5 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

Da sigur vei gasi.happy

| OnlyGirl a răspuns:

Pai ar trebui sa pretuiesti mai mult fetele, si da va veni ziua in care te vei indragosti cu adevarat, cu totii ne indragostim macar o data...

| Șușșș a răspuns:

O sa o iubesti fix pe aia care nu te v-a iubi pe tine.Ce sa-i faci, asta e atractia oh go on laughing

| Byaaa a răspuns:

Pai...cati ani ai? eu am aproape 15 si si eu sunt in aceeas situatie am fost cu foarte multi baieti si nu am iubit pe niciunu` si eu gandeam la fel dar na` asa e viata; aaa ba da eu am iubit pe unu` care tocmai la ala nu`i place de mine iar prietenii lui erau innebuniti dupa mine dar eu il vroiam pe ala; totusi nu cred ca a fost iubire ci ambitie,in fine, revenind laughing NU, nu esti insensibil doar ca nu ai gasit fata care sa-ti ajunga la inimahappy

| MnIwant a răspuns:

Lasa colla.Nu esti insensibil.Da tu' sti ca sunt multe fete obsedate de tine.Singurul motiv pentru care merita sa fi facut insensibil este pentru ca te dai la toate fetele si le dai sperante aiurealaughing)