| Sugussss a întrebat:

Am o mare problema. Nu stiu cum dar m-am indragostit de 2 fete si nu stiu pe care sa o aleg. una este partenera mea pe care am inselat-o sad la o petrecere cu o a2. care la randul ei se dadea la alti baieti! Ajutati0ma va rog. daca ma puteti sfatui cu care fata sa raman!sad

6 răspunsuri:
| ing3rd3mon4u a răspuns:

Fa o mica comparatie intre fete, care a fost langa tine in momentele mai grele.si la cele frumoase.Care ti'a aratat ca tine la tine cu adevarat.Care este mai sincera cu tine.Si cine te sprijina zi de zi.Important este pe cine iubesti tu cel mai mult, de cine te'ai atasat mai mult.Eu doar zic punctul meu de vedere.Dar decizia este a ta.Nu le poti avea pe amandoua. Data viitoare numai face prostia asta.Deschide bine ochii. SPer ca te'am putut ajuta.Numai bine:*

| biscuiteletau a răspuns:

Pentru inceput.pe care chiar o iubesti! si nu stiu dar am citit "un joc" arunca cu moneda una e cap si cealalta pajura si in timp ce moneda e in aer tu te gandeti la una dintre ele.merge am incercat si eubig grin si ar mai fi cea care tia aratat ca te iubeste si la petrecere?thinking ce dracu nu rezista prea mult.bine acum depinde si de varsta daca esti unu mare se gandeste decat sa o asa odata si dupa urmatoarea si totul e un joc dar daca esti mai mic gandesti altfel si te indragostit cu adevarat DE O FATA.happy bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Vooortex a răspuns:

Alege-o pe una si ramai cu amandouabig grin

| Pufu a răspuns:

Daca o iubeai pe prima, nu o inselai cu a 2`a.Deci eu as zice sa o alegi pe a 2`a, insa dupa comportamentul ei, imi da impresia ca nici ea nu merita:-D

| shnel a răspuns:

Pe prima tine-o de buna si pe a doua fa-ti viata cu ea tongue