| Hacky a întrebat:

Am o problema am in clasa trei fete care ma plac si nu stiu cum sa aleg pentru ca le-am sarutat pe toate si daca nu stau cu una spune celorlalte fete ca am sarutat-o si dupa aia raman cu 0 si nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| MetalheadSatan666 a răspuns:

Gandeste-te mai bine si alege-o pe cea care o simti mai aproape de tine, care te atrage mai mult, care te place mai mult, dupa ce o alegi ii povestesti partea cu sarutul si daca te place o sa te inteleaga de acolo iti dai seama care merita.Succes!

13 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,

Nici nu ma mai obosesc. Generatia de astazi este complet pierduta in ceea ce priveste valori morale, principii si sentimente.

| unknownn a răspuns:

Daca fugi dupa 3 iepuri prinzi fix -3!

| Larisssaa a răspuns:

Pai alege-o pe cea care o iubeşi mai mult.

| Nelamuritul a răspuns:

Alege pe care iti place mai mult si gata dupa vezi tu.

| TheBrainiac a răspuns:

Nu te teme, ca nu ramai fara niciuna. Faza e sa le testezi pe toate 3 cerandu-le fiecaruia sa faca ceva pentru tine. Care o va face sau macar sa-ti ceara explicatii cum sa o faca, pe aceea sa o alegi. Aceea e de incredere si te poti baza pe ea.

| SoloPC a răspuns (pentru TheBrainiac):

Pare cam super ficial ce zici tu.
Daca vine un la scoala cu botu umflat si cu pernele de cur a lui maicasa.
aaa ce trebuie sa faca?

| TheBrainiac a răspuns (pentru SoloPC):

Adica? Ma, tot ce trebuie sa faca e sa le ceara sa faca un lucru simplu pentru el, pentru a testa increderea in ele. Atat!

| AndreiBolos a răspuns:

Alege-o pe cea mai despteapta si frumoasa. ( Inteligenta e o calitate mai rara).

| Arikumo a răspuns:

În primul rând, felicitări pentru această performanță. Eu zic că ar trebui să te gândești pe care o iubești cel mai tare, cred că asta-i cea mai bună variantă.

| ROsiuGabi a răspuns:

Facetio in 3

| Bibbi1912 a răspuns:

Pai nu stiu..alege.o pe cea care o placi cel mai mult si cu care crezi ca o sa ai o relatie stabila..si cat de cat lunga. Chair daca una dintre fete o sa spuna ca le.ai sarutat pe toate sau cum ai spus tu...ii spui fetei pe care ai ales.o ca thinking ...nu stii la ce te.ai gandit atunci si ca acum conteaza doar ea pentru tine. Sau chestii de genul.

| Nudd a răspuns:

Interesant.
Pai testeaza-le, vezi care merita mai mult., care e mai cu mot. care e mai de treaba, care e mai deschisa. thinking

| MikiMikuMika a răspuns:

Amiceeee......de ce le-ai sarutat?! Ai fi putut farte bine sa alegi intre ele si fara sa le saruti...Dar sa stii ca daca vrei cu orice pret sa ai una dintre ele paaaaiiii cea care nu se supara din cauza sarutului este cea care meritahappy