| anonim_4396 a întrebat:

Sunt indragostit de mai multe fete si nu stiu pe care sa o aleg?

15 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

E bine ca ai de unde alegelaughing)
si ce vrei sa iti zic pe care sa o alegi?

| JackieSue a răspuns:

Alege-o pe cea care simte ceva pentru tine.

| JackieSue a răspuns:

Sau daca toate te plac atunci alege-o pe cea care te face fericit smug.

| sorin a răspuns:

Pe cea mai frumoasa.

| sorin a răspuns:

Si restul amantelaughing

| marry a răspuns:

Gandeste-te bine pe care vrei s-o alegi.nu de alta dar sa nu-ti para rau mai tarziuwinking...noi nu putem spune pe care s-o alegi... tu le cunosti si stii cum sunt si ce le duce capulwinking

| Crisu_8081 a răspuns:

Da si tu mai multe detalii. Poate asa te ajutam cu ceva.

| Demoiselle a răspuns:

Sa ne rugam impreuna ca poligamia sa fie legala! Haleluia Doamne!

| Swabia a răspuns:

Si cam ce ai vrea sa-ti zicem noi?!hee hee
Da si tu niste detalii despre fiecare fata in parte: X e asa. Y e altfel. Z e altcumva! laughinglaughing)laughing

| andreig a răspuns:

Cine a zis ca trebuie sa alegi pe una? Pastreaza-le pe toate, fi smecher laughing

| marsy a răspuns:

Cred ca totusi numai pe uno o iubesti cel mai mult. sh trebuie sa verifici pe care. sh sa o alegi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai, tu sigur nu esti tocilarul acela cu dioptrii mari de la mine din liceu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cu banul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bubulina-le alege pe toate.in fiecare zi cate una, singurul impediment este ca face scurta la mana. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt idragostit de 5 fete.