| Seby232 a întrebat:

Buna TPU am o problema in 31 e revelionul si sunt invitat la o petrecere. unde o sa fie multe fete chestia e ca nu prea stiu ce sa discut cu elesad ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| WhiskyGirl a răspuns:

Buna. Cam stiu ce i-ar placea unei fete, doar si eu sunt fata. Poti vorbi cu ea de seriale cum ar fi filmele indiene, pariu cu viata, iubiri secrete. Poti de exemplu sa vorbesti cu ea despre iubire, sa fi romantic daca iti place de vreo fata de acolo. Poti sa o mai intrebi ce parfum ii place, de la ce magazin isi cumpara hainele. Funda?

7 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

E petrecere, asadar:
-le inviti la dans
-le intrebi ce parere au de petercere
-poti sa faci complimente referitoare la tinuta/coafura lor

Cel mai important: fii tu insuti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te faci invizibil. happy

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Pai...in primul si in primul rand trebuie sa faceti cunostinta. Dupa aceea poti deschide nenumarate subiecte de discutie, de exemplu: o poti intreba de unde este, cum i se pare petrecerea, le-ai putea complimenta hainele, ochi sau parul(mie imi place cand face cineva asta). Deasemenea ai putea spune niste glume legate de anumite lucruri sau ai putea sa le intrebi ce gusturi au din punct de vedere al muzicii..etc

| Seby232 explică (pentru đɾεαmεɾ):

Le cunosc pe majoritatea. da usa bine... gen eu sunt a 9a ea e a 8a si mno nu povestesc eu cu ele...happy

| MadalinaaIoana a răspuns:

Fa mici glumite cu ele (dar nu glume despre ele ), invita-le la dans, intreaba-le cati ani au, de unde sunt, daca au prieten ( daca esti interesat de vreuna ). Si fa-le complimente, dar nu exagera.

| NomGol a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa faci cunostinta cu el,apoi sa le intrebi daca se distreaza,cum s-au decis sa vina la petrecer, daca au venit cu cineva, ai putea chiar sa le inviti la dans, sa le povestesti si tu niste intamplari haioase de revelion, si de acolo totul vine de la sinewinking Sper cate-am ajutat^^

| July4427 a răspuns:

Faci cunostinta cu ele, gasesti un subiect comun, nu incerca sa fii cool sau mai tare decat ele.