| Anndddra a întrebat:

Am o mica/mare problema. Nu stiu cum so definesc!
Atingerile iubitului meu, nu ma fac sa ma excit. Ce e de facut? Mentionez ca il iubesc foarte mult si ma simt atrasa de el, ne atingem peste tot... dar nimic. E o problema psihica sau am ceva?

7 răspunsuri:
| Roza21 a răspuns:

Pai macar fa`l tu pe el sa se simta bine si poate senzatia se transmite sau ia o perna bagati`o intre picioare si miscate in sus si jos si incearca sa faci si oooh aaah si poate iti vine

| SamSon a răspuns:

Trebuie sa discuti cu el nu cu noi, bine zis lulucel

Răspuns utilizator avertizat
| monstrulet a răspuns:

Poate nu te atrage dpdv sexual, poate il consideri ca pe un fel de frate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam estestraight faceEu numai cand am citit ca va atingeti peste tot, mi-am imaginat cum ar fi sa ma atinga cineva pe mine acolo jos si m-am excitatblushing

| lulucel a răspuns:

Poi asta ar trebui sa discuti tu cu el...nu cu noi!

| annie4u a răspuns:

Sincer,nu va potriviti in pat! Stiu ff bine despre ce e vb.totusi,daca vb cu el, poate rezolvi ceva, ii explici ce si cum nu merge si cum ai vrea sa fiehappy