| iloveboys a întrebat:

Am o mica problema, mi-am inceput viata sexuala acum aproape 2 luni, si am observat ceva ciudat, de fiecare data dupa ce obtin orgasmul clitoridian mi se infunda urechile si-mi amorteste partea din spate a capului aproape de ceafa, e ceva grav? Dar asta mi se intampla doar cand il obtin pe cel clitoridian cand il obtin oe cel vaginal e totul e in ordine, nu stiu ce sa fac, sau de ce mi se intampla...

Răspuns Câştigător
| EdwLo a răspuns:

E ceva perfect normal. Stai linistita. Cand ai orgasm clitoridian, inseamna ca e mult mai brusc si mai intens. Deaia ai astfel de manifestatii.

Alte persoane nu-si mai pot controla muschii... altele au vederea in ceata, difera de la femeie la femeie.

2 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Nu ai nimic...nu ai ca sa faci decat sa te distrezi in contunuare

| eurynomus a răspuns:

Asta imi aduce aminte de un banc: Cica un mos de 70 de ani se duce la medic si ii zice ca atunci cand face sex aude niste fluierarturi in urechia dreapta si apoi in stanga, la care doctorul ii zice: "Da ce ai vrea sa auzi mosule la varsta dumneata? Aplauze? laughing