| anonim_4396 a întrebat:

Ce simte o fata la orgasmul clitoridian?
Dar la cel vaginal?
big grin

10 răspunsuri:
| sebby27 a răspuns:

La cel clitoridian faci "AAAAAAH!", iar la cel vaginal "OOOOOOOHH!".

| Athée a răspuns:

Cel clitoridian e mai scurt si mai putin complex decat cel vaginal. Cel vaginal poate fii multiplu de exempu. Sper ca te-am facut sa intelegi o mica proprietate a fiecaruia.

| Ajutatorool a răspuns:

Pai la unu simte placere si la celalalt placere.

| docil a răspuns:

Placere maxima! DAca vreau si eu sa iti cer o PARERE crezi ca se poate? imi poti lasa un id? Ca nu pot trimite mesaje ca nu am primit mail sa activez contul crying

| cattylove a răspuns:

Placere... laughing

| buzeduulci a răspuns (pentru cattylove):

Pai stiu asta... insa cum se manifesta orgasmul?; d

| Azµre a răspuns (pentru buzeduulci):

Încearcă și vei afla... orgasmul nu se poate descrie în cuvinte. El diferă de la femeie la femeie. Dar cele mai comune simptome sunt contractarea mușchilor involuntar și fiori pe șira spinării... în rest diferă de la femeie la femeie prin ce alte metode se manifestă.

| Soundspeed a răspuns:

Iti ofer eu un orgasm de care vrei tu gratis scrieti emailul si iti explic laughing