| TurliucAdrianFrancis a întrebat:

Am o nedumerire. Aproape toate fetele care nu imi plac sunt atrase de mine si cele pe care le plac nu sunt deloc atrase de mine.Ce naiba se intampla? Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Standardele tale inalte.

Fetele care nu iti plac tie te plac pentru ca pentru ele tu esti un standard inalt sau te privesc pe pozitii de egalitate. In timp ce tu dorind mai mult de la o fata nu esti pus sub presiune ca sa iti doresti sa impresionezi si esti natural.
Naturaletea atrage mult fetele.
E bine ca ai standarde inalte. Dar vezi-ti si de lungul nasului.
Ai 2 variante. Fie inveti sa apreciezi si fetele astea nu foarte grozave in ochii tai si sa capeti putina experienta. Fie accepti ca va mai trebui sa treaca timp ca sa ai o prietena, timp in care sa cauti sa le intelegi mai bine si sa fii mai bun. Ceea ce faci si acum prin intrebarile astea.
Studiaza putin seductia. Cauta sa intelegi ce vor fetele de la un baiat. Totodata sa nu uiti ca viata ta nu se invarte in jurul fetelor, ci e invers.

Iti dau un pont : Daca iesi cu fete mai la nivelul tau ai mult de castigat. In primul rand ai stabilitate, nu te gandesti mereu ca te lasa pentru unul mai tare ca tine. In al doilea rand tu oricum studiezi in continuare seductia dar ai pe cine sa aplici. In al treilea rand, fetele vor de multe ori fructul interzis. Esti mult mai atragator ca barbat daca esti intr-o relatie. Inseamna ca ai fost preselectat. Cineva a considerat ca esti un tip in regula. Avand siguranta unei relatii vei fi mult mai increzator, fetele observa si multe vor vrea sa te fure.

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Uită-te în jur! Sunt multe fete care te plac, de ce nu le oferi lor atenţie şi insişti dupa fete care nu merită?

| DAnc3 a răspuns:

Nu prea ai ce face, mi se intampla si mie, incearca so cuceresti pe aia care iti place.

| c0cuta a răspuns:

,,Baietii vor intotdeauna ce nu pot obtine". Asta se datoreaza fiindca cu fetele pe care nu le placi te comporti natural, iar cu cele care le placi te comporti foarte timid poate, oricum nu esti in largul tau ma gandesc... mai experimenteaza, cum a zis si loveyc cu cele care te plac, iar mai apoi totul va veni de la sine cu orice fata. Funda?

| iann a răspuns:

Ai standarde prea inalte. cine stie. Sau poate si in cazul tau se aplica Legea lui Murphy big grin

| Anonymous95 a răspuns (pentru iann):

Aia cu biletul la loto sau care? laughing

| SeXyYouu a răspuns:

Dai dracu o sansa si lui celelalte!