| TurliucAdrianFrancis a întrebat:

Ce pot face ca aproape toate fetele sa se simta atrase de mine?

21 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa te dezvolti personal. Studiaza psihologie si seductie. Dezvolta o atitudine corecta.

NOname
| NOname a răspuns:

La ce îţi trebuie toate? Alege-ţi una şi bună!
...şi cucereşte-o, că nu-ţi pică nimic din cer.
http://youtu.be/hq2KgzKETBw

| DNSK a răspuns:

Cat esti tanar vrei toate femeile! cand esti insurat le vrei pe toate, numa pe aia cu care iti imparti casa nu! vezi u, mereu ni le dorim pe toate, mereu alergam dupa toate si nu prindem niciuna, sau prindem si nu-i ceea ce ne dorim! cineva zicea sa-ti alegi una! exact! una si buna face cat 100 si praf! si k un pont, o fata trebuie inteleasa, ascultata, cand se deschide vrea sprijin nu judacata, mereu intrebata ce are daca vezi k-i intoarsa pe dos, fa-o sa vorbeasca cu tine, ai sa vezi si rezultatele! bafta si nu-ti mai dori viata de star, k s-ar putea sa nu o poti stapani

| Ofiintă a răspuns:

Nimic.

| Silyca a răspuns:

Sa te imbraci in egari + un tricou roz pe care sa scrie POP neaparat lasa-ti parul lung si prinde-l cu 2-3 agrafe. Daca ai rimel acasa da-te cu el ca Adam Lambert si cu luciu de buze toate fetele se vor simtii atrase de tine.

| DakotaRoyse a răspuns:

Să le faci pe majoritatea să se uite zâmbind la tine o faci prin a fi sociabil, drăguţ, puţin mai gentleman ca restul şi să ai răbdare să le asculţi, să nu intervii cu fotablu' şi jocurile tale (de exemplu). Mai mult de atât nu prea poţi face, pentru că nu poţi atrage "aproape toate fetele", ci poate aproape toate fetele de un fel, gen, dacă eşti un metalhead "kvlt" o să atragi toate gagicile gothice sau dacă eşti un manelar cu bani o să atragi aproape toate piţipoancele care se uită doar la bani. Sper să înţelegi asta, că nu poţi să le ai pe toate.

| Chαяtreux a răspuns:

Cand alergi dupa mai multe, nu prinzi niciuna

| h3r a răspuns:

Să nu mai pui astfel de întrebări.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, în general faci o fată fericită în permanenţă să simtă bine prin simţul umorului dacă îl ai eşti deja o persoană importantă. Desigur şi comportamentul tău ar trebui să fie unul decent şi mereu făle pe plac pentru a le avea aproape mereu. O zi frumoasă!

| Cleopa a răspuns:

Ce visuri mai ai si tu...de ce ai avea nevoie ca sa te placa toate? nu ti-e de ajuns sa te placa una?

| TheLordOfTheRings a răspuns:

Impresioneaza-le!

| CupY a răspuns:

Să investești în cultura ta.
Cărți precum: cum să fii un gentelman, limbajul trupului, secretele succesului
Seminarii despre relații interumane
Un parfum de firma, imbracat elegant si stilat mai tot timpul.
Dar in mare parte diferenta o face atitudinea de gentelman si atentia pe care le-o acorzi. Sa le faci sa se simta feminine. Trebuie multa cunoastere, implica-te in voluntariat ca te va ajuta mult.
Si nu uita sa fii romantic.

Uite un articol pentru tine:
http://www.forum4you.ro/cum-trebuie-sa-pretuim-femeia/

| Dudyy a răspuns:

Fi tu insuti si fetele vor venii la tine! -nu te astepta dintr-o data dar in timp vor venii pana la persoana potrivita -

Răspuns utilizator avertizat
| Disstrict a răspuns:

Conteaza si aspectul fizic dar si gandirea trebuie sa fii comic dar in glume sa nu te legi de ele( nu toti stiu de gluma). Sa le faci sa se simta cele mai importante sa le sprijini la greu. Sa le iei apararea chiar daca nu au dreptate laughing

| piki98 a răspuns:

Termina dq q intrebarile astea d prosti. daca esti bun esti bun si te plac fetele. daca esti urat si gras te place pla.

| Ady994 a răspuns:

Bai fratilor! Asta e site de Poponari?
Ce draq e cu intrebarile astea? parca ati avea 4 ani si vrei sa te placa X ca poate daca te place iti da din ciocolata ei.
Ce draq n-aveti personalitate?
Vai de pla ta... daca continui asa nicio fata nu va fi atrasa de tine

| Deeiutsa a răspuns:

Poate daca iti schimbi comportamentul, stilul, coafura si alte chestii va merge:*

| RomaniaRULLEZ a răspuns:

Sa devii o super vedeta... s-au cine stie ce frumusete.

| SergiuV a răspuns:

Fa un bine umanitatii si mori happy

| DieFTW a răspuns:

Sinucidete