| maytha a întrebat:

Am o nelamurire...am visat intr-o noapte foarte foarte frumos inainte sa stau cu baiatul ce l-am visat. Deci am visat ca ne luam in brate ne sarutam elea elea... da o fost asa de real visul incat am crezut ca sunt treaza si sincer nu-mi explic de ce ca in ziua acea nu m-am gandit la el deloc, dar faza e cum de a fost asa real ne parca chiar am simtit tot straight face[scuze categoria dar chiar vreau sa ma lamureschee hee]

Răspuns Câştigător
| qwert_6126 a răspuns:

Pai, visul a fost real, sentimentele din vis erau foarte intense, parea chiar adevarat. Poate ca ai ceva anume pentru acel baiat, simti ceva pentru el? Gandeste*te bine la acel baiat, si ce simti pentru el.E doar o atractie fizica?

3 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Si eu am patit si am fost foarte fericit sa visez asa frumos cu acea fata dar in alte nopti nu dormeam de loc ci doar stateam in pat cu gandul la ea...

| Ioana_8178 a răspuns:

Pai poate o sa se intample cu adevarat.Si mie mi s-a intamplat sa visez pe baiatul visurilor mele si scum stau cu el.

| Freaky a răspuns:

Mm,poate o sa se inatmple ceva. Mie nu imi placea de un baiat asa mult,insa intr'o noapte l'am visat, si a doua zi am stat cu gandul numai la el, si acum realizez ca'l plac al naibii de mult sad