| Irenexd a întrebat:

: Eu m-am gandit in noapte de Revelion sa stau treaza toata noaptea! Voi ce parere aveti? Veti face la fel ca mine?

15 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

E normal si se spune ca-i bine ca Noul An sa te prinda treaz, acum ca te-am lamurit astept funda promisa si ne vedem in... 2012 happy

| bigsy a răspuns:

Stau doar pana la 5. laughing

| Sara2 a răspuns:

Eu revelionu trecut nici nu m-am mai culcat, m-am pus la somn abia pe la 23:30 in seara din 1 spre 2 ianuarie tongue

| mattdemon a răspuns:

Normal doar e revelionul dar, ma voi culca la 4

| ZaineaM a răspuns:

Eu ma voi imbraca pe la 19:00 in pijamale. Ma voi uita la un film pe TVR 1 si apoi pe la 20:30 ma culc. Ce draq ma? Cum sa dormi in seara de revelion. Eu il petrec cu colegii de scoala ca este ultimul an. La anul liceu si din astea. Normal ca nu dorm. Pe la 7 cel putin. Cum draq sa dormi cand in tot orasul se asculta muzica si se arunca petarde.

| little0apple a răspuns:

Nu e o regula sa nu te culci tarziu de revelion.eu stau cu prietenii, familia ori acasa la mine ori la restaurant si stam pana tarziu. tarziu insemnand pana pe la 5-6.fiecare cum rezista.dar daca nu vrei nu neaparat happy

| little0apple a răspuns:

Nu e o regula sa nu te culci tarziu de revelion.eu stau cu prietenii, familia ori acasa la mine ori la restaurant si stam pana tarziu. tarziu insemnand pana pe la 5-6.fiecare cum rezista.dar daca nu vrei nu neaparat happy

| Bez3a a răspuns:

Si eu o sa stau

| dadaddadadda a răspuns:

Eu stau ca data trecuta pana la 8-9 laughing

| VreauMulteRaspunsuri a răspuns:

Eu incerc sa stau pana pe la 7 daca rezist nu ma mai culc.

| iugaroxana a răspuns:

E decizia ta. Nu conteaza ce zic altii tu trebuie sa vrei si sa decizi

| alecsa921 a răspuns:

Eu normal ca voi sta toata noaptea treaza ...de 4 ani nu mai dorm deloc de revelion si stau cu prietenii sau familia.cred ca daca rezisti sa stai treaza toata noaptea nu-i nicio problema.

| baciumarian a răspuns:

Is pe 8a si ma rup cu prietenii la unu acasa e singur toata noaptea ca in fiecare ani pana la 6-7 dimineata deci daca ai prieteni sau adunati-va cativa si mergeti si tineti impreuna revu

| MicutSul_MihaitSa_1990 a răspuns:

Normal, este revelionul. Dar, cred ca a doua zi vei fi foarte obosita. Bafta!