| Vev_4005 a întrebat:

Am o nelamurire si un pic de teama, mi-a venit menstruatia pe 6 august desi mi-a intarziat o saptamana, menstionez ca am facut-o neprotejat cu iubitul meu, acu 4 zile mi-a curs ceva rosiatic, ma doare in partea de jos, ma dor si sanii si spatele dar durerile acestea le am cand trebuie sa imi vina menstruatia, mi-am facut si un test de sarcina in perioada cand mi-a intarziat si mi-a iesit negativ, oare ce se intampla? va rog un sfat.multumesc

3 răspunsuri:
| onik91 a răspuns:

Dereglari hormonale sau raceala, stai linistita e normal

| ГЭOPГИ a răspuns:

Cred ca iti vine stopul, dar daca nu iti vine itr-o luna sau chiar mai putin sa te duci la doctor neaparat. pup

| Pufoshenia_3750 a răspuns:

Testul de sacina se face la 3 saptamani d la contact ca sa fie valabil...sangerarea poate fi de la implantarea in uter a ovulului fecundat(mai cauta pe google)... sper sa nu fi insarcinata, daca nu iti doresti.Succes! :*