| anonim_4396 a întrebat:

Am o nelamurire si va rog sa ma ajutati!
Foloseam AC miligest de cateva luni bune, insa pentru ca nu se mai fabrica am fost nevoita sa mi le schimb cu altceva. Astfel, la indemnul farmacistei am luat Diane35. Am observat ca spre deosebire de miligest aceste pastile imi provoaca multe efecte secundare cum ar fi greata, migrene si chiar dureri in piept. Vreau sa le schimb, asa ca am intrebat o alta farmacista si aceasta mi-a recomandat Artizia care are aceeasi compozitie ca Miligest-ul. Intrebarea mea este: are ceva daca le schimb si a 2 a oara? Voi avea dereglari serioase? Stiu ca trebuie sa merg la medic, insa inainte de asta, mi-as dori sa aud cateva pareri.

1 răspuns:
| saby26 a răspuns:

Am un sfat pentru tine dar acum cum vrei stiu ca nu este bine sa recomanzi medicamentele tale si altora.eu iau de 5 ani yasmin si mi le-a dat medicul meu ginecolog.cica acestea sunt bine asimilate de toate organismele. poti sa intrebi de ele la farmacie sa vezi ce iti spune