| anonim_4396 a întrebat:

Am o pofta nebună de sex. Sunt virgină si nu vreau sa imi incep viata sexuală inca. Si nici nu vreau sa "bag degetul". Cum sa imi potolesc aceasta pofta? Am incercat cu filme xxx, dar mai rau imi vine "cheful"

16 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poți să bagi și-un castravete, că n-o să te „satisfaci" (cel puțin o bună bucată de vreme), Până nu afli ce e clitorisul și ce vrea el, n-o să scapi de poftă! Și nu care cumva să aud că ai vrea să fii linsă ca să scapi de stress, că nu-ș' ce-ți zic!

Răspuns utilizator avertizat
| Alcyon a răspuns:

Pai daca te uiti la filme porno, cred si eu ca-ti vine cheful mai tare. Pe alea trebuie sa le eviti cel mai mult. Poti incerca sa te masturbezi, dar cu masura fiindca masturbarea creeaza dependenta. Si in rest, ocupa-ti timpul cu altceva, ca sa nu-ti mai stea mintea la sex. E normal sa simti nevoia, fiindca esti probabil la adolescenta iar hormonii isi fac de cap. Nu e normal sa te si culci cu cine se nimereste, doar pentru a-ti potoli poftele. Mai ales ca sexul implica si anumite riscuri (sarcini nedorite, BTS-uri etc)

| Vektor a răspuns:

Draga, pai nu trebuie sa bagi nici un deget happy

daca stii ce-i ala Clitoris, pune unu sau doua degete pe el si maseaza-te usor, circular. eventual ceva ulei de masaj si un film bun happy

a doua posibilitate ar fi in cada si sa dai cu jetul de la dus pana cand gasesti pozitia in care simti ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Vektor a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

N-am cerut smug

Răspuns utilizator avertizat
| Deanimus a răspuns:

Na, istetime! Dupa ce condamni vehement sexul oral din necunostinta de cauza, acum vi si ne spui ca te manca la pasarica si ai vrea sa te scarpini. Evident ca daca te uiti la filme porno te exciti, ce credeai, ca-s un fel de moarte pasiunii si cand te uiti la ele gata, nu-ti mai vine? In primul rand nu te mai uita la filme porno, sau uita-te si masturbeaza-te extern( dar vezi ca-n cam toate e prezent sexul oral si s-ar putea sa-nceapa sa-ti placa).

| BogdanMike a răspuns:

Hello. Aici e un pic de dependenta. Si sunt mai multe solutii. Poti sa-mi trimiti un mesaj privat cu id-ul tau sa vorbim mai detaliat despre ce se intampla cu sistemul tau nervoshappy.

| Oana92 a răspuns (pentru BogdanMike):

Tare as fi si eu curioasa sa stiu ce ii vei spune pe mess...mai ales despre "sistemul nervos"

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Oana92):

Ha ha ha ha so true.

| BogdanMike a răspuns (pentru Oana92):

Hai si tu sa-ti zic aceeasi chestie.

| Maria_Bianca_2001_vUBZ a răspuns:

Pai normal ce credeai ca daca te uiti la asa ceva o sa-ti dispara cheful? Clar nu! Eu te sfatuiesc sa-ti petreci timpul facand altceva, si incearca sa nu te mai gandesti la sex.