| LovelyAnna a întrebat:

Am o prietena care l-a visat pe fostul ei iubit! A visat ca se tineau de mana, se sarutau si deja in vis se impacasera! Dar in vis a aparut si o femeie cu o fata tinundu-se de mana si i-a intrebat ceva, iar dupa ce femeia aia a plecat a inceput sa ii urmareasca o masina neagra! Ce vis ciudat! poate sa imi zica cineva ce inseamna femeia aia si masina neagra? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| AnaMaria1453 a răspuns:

Poate ca cineva nu vrea ca cei doi sa se impace... poate femeia aceea care de fapt e altcineva este vinovata de despartirea celor doi. nu stiu sigur daca nu stiu de ce s-au despartit. dar cred ca acea femeie este persoana hotarata (in realitate ma refer) sa faca orice ca cei doi sa nu se impace. funda?

4 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Visele, de obicei nu au o explicatie clara. Unele dintre ele se bazeaza pe ce ai urmarit la TV in seara respectiva sau daca ai adormit cu un gand anume. Nu sunt vreo experta in semnificatia viselor, dar uite un site: http://www.semnificatia-viselor.ro/. Poate gasesti ceva care o sa-ti fie de folos. Dupa mine femeia cu masina neagra inseamna ceva rau, ca ai un dusman sau cv de genu. Poate ca dusmanul acela este motivul despartirii prietenei tale de iubitul ei. Nu stiu sigur dar sper ca site-ul sa te ajute

| nesuferit a răspuns:

Si nu eram si eu in visul ei thinking

| ahilles a răspuns:

Cine stie poate un spion FBI sau poate camatarii romani laughing

| AnnaAnutzza a răspuns:

Va multumesc pentru raspunsuri este un vis foarte ciudat, chiar e de rau crying((? Iti multumesc Anna ca esti langa mine si ma intelegi :* si chiar 2 persoane care ti-au raspuns cred ca au dreptate deoarece chiar e o fata care nu vrea sa ma impac cu fostul iubit, mss de raspuns : Ana Maria 1453 si VyVy99 :*:*:*!