| Loolsae a întrebat:

L-am visat azi pe fostul meu iubit(s-a desp ieri de mie din nimicstraight facepe motiv ca mai vroiam sa vbim2 minute, sigur nu asta e motivul sunt sigura.)
Faza e ca l-am visat cu alta(eram langa el) si tot i facea nu stiu ce si cand l-am intrebat de ce e cu aman2 a zis ca nu e si ca e doar pentru mine dar de fapt se tineau de mana...sad

Eu banuiam ca are pe cineva de ceva timp... poate fi vreun adevar in acest vis?sad
Il iubesc mult de tot dar se pare ca el numai ma iubeste.am fost impreuna 1an si...:-

Răspuns Câştigător
| MajorAsshole a răspuns:

Poti sa visezi orice pe lumea asta - in subconstient ai o GROAZA de chestii care pot da niste combinatii tare ciudate in vis. Nu mai credeti nimic din ce visati.

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Hai sa-ti zic un secret: nimeni nu se desparte din nimic. Intotdeauna e un motiv mai puternic decat relatia. Ce ai visat tu este ceea ce te temeai ca se intampla, si daca ai simtit asta si zici ca s-a despartit asa fara sa stii motivul, e posibil sa fi simtit corect. Ce e mai important acum e sa treci momentul cu bine, daca a vrut sa va despartiti cel mai bun lucru e sa inveti sa nu-ti mai pese ce face el, sa te impaci cu ideea si sa iti vezi de ale tale.

| famous a răspuns:

Aha, ati fost impreuna un an si, si s-a despartit de tine din cauza ca mai voiai sa vorbesti 2 minute?
Get real happy Ori s-a plictisit, Ori te joaca pe degete si mereu te intorci la el, Ori are pe alta si ti-a dat cu jet.

| Margareta_1341 a răspuns:

...si a gasi alta(PUNCT). Visul nu e altceva decat ce iti imagiezi tu.Te-ai gandit mult la el si la cum ar avea alta iubita si astfel ai visat.Ideea e ca ala nu e un motiv sa se desparta de tine.Esti tanara poti renunta la el

| Barbiii a răspuns:

Normal ca nu astaa e motivul dar cauta un motiv de cearta si asta a fost potrivit...e greu dar mai bine uital si nu afce prostia sla mai ierti daca se va rentoarce ca iti vei face mai mult rau tiewinkingSucces!