| pysy_1046 a întrebat:

Am o prietena care se culk cu iubitul ei, dar el ii spune sa faca si oral iar ea nu vrea, dar el de fiecare data ii zice sa incerce si asa si ea tot il refuza.Mentionez ca ea nici cu ceilalti iubiti nu a facut oral, iar el cu celelalte iubite a facut de aia tot insista. Ce e de facut in asemenea cazuri?

12 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"Mentionez ca ea nici cu ceilalti iubiti nu a facut oral" - eu cred că deja ştiu cine-i prietena laughing

identitate
| identitate a răspuns:

Unei femei nu ii ceri sa faca sex oral. Faci tu pana isi pierde mintile (repedehappy ) si o sa faca si ea.La cerere un barbat nu merita sa primeascabig grin

"kongeriket" vrea sa spuna ca "prietena" esti tu.happy

| nicol20 a răspuns:

Daca tot insista sa il lase in pace daca o iubeste nu ii cere sa faca asa ceva sa mearga la curve daca vrea asa ceva lasa scumpo nu este de tine.Bafta

| Frogie a răspuns:

Daca nu vrea, nu este obligata sa faca sex oral, iar iubitul ei ar trebui sa o inteleaga. Daca nu o intelege, inseamna ca nu`i pasa de ea, de perceptiile ei.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Sa nu faca daca nu vrea.Simplu!winking
Sa ii vorbeasca cu maturitate si sigur va intelege! Asta doar daca nu e "capcaun"laughing
Pa pa!

| anamariaiuliana a răspuns:

Sa-l refuze si sai spuna ca nu vrea sa faca asta si daca mai insista sa ii spuna ca se desparte de el
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intr-adevar ar iubio sau ar exista un respect pentru ea nu ar face sex oral cu ea doar in cazul cind ea sear dori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se desparta de el nu-i un baiat serios

| steff_5116 a răspuns:

Daca prietenu ei o iubeste, si vede ca prietena lui refuza sa faca oral, ar trebui sa inteleaga. daca tot continua sa ii spuna asta, inseamna ca nu prea tine la ea.si vrea doar sa fie el satisfacut.

take care.

| pysy_1046 explică:

Ce vrei sa spui kongeriket?

| pysy_1046 explică:

Nu e vb de mine aici...ca nu imi era greu sa zic ca sunt eu, chiar este o prietena(nici nu stie ca am pus intrebarea asta pe TPU don't tell anyone )

| TzOpIl NeSuFeRiT a răspuns:

Sa ii spuna serios daca nu intelege inseamna ca nu tine la ea si cel mai bine ar fi sa ii dea papuci