| anonim_4396 a întrebat:

De ce unii barbati nu mai fac sex oral decat daca li se spune(li se insista)? De ce vor sa le fie facut dar nu vor sa si faca inapoi?

32 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciodata nu am dat limbi pentru ca mi se pare scarbos, neigienic mai ales ca pe langa gaura pandorei iese jetul de urina. Nici una nu s-a plans ba din contra s-a bucurat sa le ofer cartabosul proaspat. Cauza dc nu o fac multi? Pt ca le e scarba

| ItIsAlright a răspuns (pentru mgtow):

Nu stiu cum poti vorbi astfel cand si la voi e acelasi lucru. O zici de parca voi nu urinati. E la fel de "neigienic".

| mgtow a răspuns (pentru ItIsAlright):

Asta e decizia noastra, ele o pot face si protejat dar noi nu punem un prezervativ sa-i facem oral deci e diferenta, 2 la rand sant genul de om care alege femei cu multi km si le schimba constant.

| KarinaLee6 a răspuns (pentru mgtow):

Se poate face sex oral protejat și la femei. Există „prezervative" (folii) special concepute pentru asta. Chiar și un prezervativ normal poate fi transformat într-una.

https://youtu.be/o3MuY4HBlV4

| mgtow a răspuns:

Sant scarbiti de aia, o tipa poate sa-i faca oral protejat in timp ce el nu are cum sa bage un prezervativ ca sa dea limbi la femeie. Alt motiv nu e, in general gura e pentru a manca vorbi si saruta. Nu pentru lins organe si orale.

| brokxy a răspuns (pentru mgtow):

Ai dreptate plus am auzit de la unii baieti ca au fost cu fete care chiar le mirosea urat intre picioare gen foarte urat nu se spalau des si acum. te pui tu sa lingi ceva care miroase a mort? laughing laughing Plus fetele mau au si mesntruatie si daca nu se spala foarte bine dupa atunci chiar ca miroase a mortaciune laughing

| brokxy a răspuns (pentru brokxy):

Mai* *menstruatie

| mgtow a răspuns (pentru brokxy):

Mi-a zis un var tot asa ca a mers cu una la el in casa si au fost in oras inainte sa ajunga la el. Si nu i-a zis sa se spele inainte dar nebunul si-a bagat capu si i.a halit transpiratia deci a fost dezastru. Prefer sa rada altii de mine cand aud ca n-am lins pe una dar mai bine sa ofer carnatul in gura ei imi convine, si altii sa se riste cu gust amar sau transpiratie de la ele. Mai sant si cu gust dulce cica, numai sa puna cireasa si frisca acolo

| Ellzzz a răspuns (pentru mgtow):

Stii ca si voi aveti un miros specific care nu miroase a lavandalaughing...

| Ellzzz a răspuns (pentru brokxy):

Legat de treaba cu menstruatia. Stiu cupluri care o fac si pe ciclu si nu ii deranjeaza

| mgtow a răspuns (pentru Ellzzz):

Ma, pentru mine nu e problema poate sa puna prezervativ inainte daca vrea asa, unele mi-au facut protejat altele neprotejat.

| Ellzzz a răspuns (pentru mgtow):

Sincer nu mai vad rostul oralului la baieti cu prezervativ. Vorba aia "carne pe carne" se simte altfel ..decat sa am in gura cauciucul ala

| mgtow a răspuns (pentru Ellzzz):

E cu gust de banana daca e, macar are farmec. Acum nu stiu daca e natural sau aditivi, sau poti incerca cu vin si-o baga in pahar apoi in gura ta, si el sa toarne ceva bun la gaura ta poate ii convine

| ItIsAlright a răspuns (pentru Ellzzz):

Il au chiar asemanator laughing dar ei nu isi dau seama, ca noi nu ne scarbim asa usor

| Ellzzz a răspuns (pentru mgtow):

Im dying la partea cu vinul, cata imaginatie lol

| mgtow a răspuns (pentru Ellzzz):

Am vazut in film xxx cum isi baga madularu in pahar apoi aia sarea cu gura pe ea, sau tipa fuma in timp ce o primea in gura, tigara cu carnat combinat - si cu frisca se poate

| cuvant a răspuns:

Bărbatul nu a făcut sex oral de obicei ci doar cei care înțeleg ca femeia merita aceeași plăcere, fac si au făcut.
Aici cred ca e vorba de așteptarile celor doi. Dacă nu ar face si ar cere pentru orice partida de sex si oral, atunci bărbatul asa s-ar invata.
Eu cred ca in cazul femeilor ar trebui fie mai persuasive la capitolul acesta.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu cred ca este o chestie generala. Cred ca depinde foarte mult de perceptia lui despre chestia asta, la fel cum si unele fete au o parere proasta de a face oral iubitului. Deci nu generaliza.

| RAY a răspuns:

Chesti de genu se vorbesc in cuplu nu pe TPU, ceea ce demonstreaza o lipsa de comunicare între voi doi, cat despre sexual oral consider ca e cv intim

| Nemessys a răspuns:

,,De ce vor sa le fie facut dar nu vor sa si faca inapoi?"

Ar trebui sa invete ca pentru a primi ceva, trebuie mai intai sa si ofere. Nu-i mai oferi tu atat timp cat el nu iti ofera. Si daca mai apeleaza la,, fa-mi tu mie, apoi iti fac si eu" ii poti raspunde cu,, ok, dar tu primul happy ". Pentru ca deja ti-ai luat,, teapa" de multe ori. Daca nu-i convine, nimeni nu mai face la nimeni si gata.

Apropo, intrebarile de genu,, de ce unii barbati..." sau,, de ce unele femei" nu au niciun sens. Cel mai bine ar fi sa intrebi persoana in sine.

| Marius22222222222 a răspuns:

Care nesimtit refuza?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai depinde, eu nu as face pentru că am auzit că pe multe femeie nu le excită sa li se facă oral, sau cel puțin nu atât de mult pe cat fac ele(deci mă gândesc la placerea lor, nu sunt egoist să mă gândesc doar la mine).
Unii sunt full dom, nu le place.

Daca insisti deja e prea de tot și mă faci să nu mai vreau să-ti fac, daca o fac o fac pentru că vreau nu trebuie sa puni presiune pe mine că îmi strici tot cheful.

Ce cred eu că aveți o relație disfuncțională, nu merge cu tu îmi faci și eu sunt obligat să-ti fac înapoi, nu am chef sa fac anal/oral daca nu imi faci și oral. Etc etc. Totul ar trebui sa decurga natura fara rezistente din astea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am auzit că pe multe femeie nu le excită sa li se facă oral, sau cel puțin nu atât de mult pe cat fac ele

N-am auzit așa ceva în viața mea. Poate invers

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate sau sigur

| Paul754880338 a răspuns:

Mai exista totusi si cealalta categorie...

| IamJoKeR a răspuns:

Sunt și băieți care ar face...

| ItIsAlright a răspuns:

N-am intalnit, si nici nu am auzit asa multe cazuri, acum depinde ce barbati intalniti voi. Cam nasol sa aud ca exista persoane de genul.

Se fac chestiile astea pentru placerea celuilalt, pentru a-ti satisface partenerul. Mi se pare o mare prostie daca vrea numai sa primeasca si sa nu faca si el/ea pentru partener/a acelasi lucru. Probabil unora le este scarba si sunt sclifositi, dar daca se asteapta ca femeile sa fie la dispozitia lor oricand au ei nevoie, se inseala.

| ItIsAlright a răspuns (pentru ItIsAlright):

Si ca sa mai adaug ceva... Oralul mai e bun la ceva. Nu doar pentru preludiu, dar ajuta si pentru a lubrifia...

| Ellzzz a răspuns (pentru ItIsAlright):

Nu stiu daca ii e scarba neaparat. Nu mi-a mai facut de vreo 7 luni oral si am ajuns sa il presez si tot nu vrea decat "daca ii fac (si) eu" ceea ce se intampla destul de des dar niciodata nu e reciproc de cv timp. Si cand facea, maxim trei minute si dupa gata. De altfel vrea anal, daca tot ii e scarba...(nu, nu am facut)

| ItIsAlright a răspuns (pentru Ellzzz):

Chestiile astea vin natural si pentru mine reprezinta o legatura stransa intre parteneri, pentru ca acest gest il faci pentru al/o satisface si vine de la sine pentru ca vrei sa vezi cum reactioneaza acea persoana in acele conditii. Eu consider ca nu exista dragoste adevarata atunci cand astepti doar sa primesti ceva iar tu sa nu faci mare lucru pentru satisfacerea partenerului. Pana la urma sa faci dragoste e un fel de arta, nu e vorba doar de penetrare, it's more than this... Deja daca trebuie sa il presezi devine frustrat, spre exemplu nu as vrea sa fiu in locul tau, si nici nu am fost vreodata. La inceput a fost mai dubios, pana prinzi cum sta treaba mno, dar dupa totul venea de la sine si nu facea decat sa mai adauge o pata de culoare actului in sine si era excelent. Dar la tine a trecut ceva timp, deci e cam nasol cu tipu. Ceea ce voima sa zic este sa nu-i generalizezi, unii barbati vor incepe cu ati face un oral, si o vor mai face chiar si in mijlocul actului daca tu sau prezervativul nu veti mai fi lubrifiati. Singurul lucru pe care poti sa il faci daca ramai cu tipul, e sa comunici cu el. Poate ii e frica sau are vreo problema, sau i se pare ca ai tu o problema si nu vrea sa o spuna. Si mie mi-a fost ciudat la inceput dar am avut o buna comunicare.
Analul dupa parerea mea e mai scarbos decat oralul. Daca persoana are o buna igiena, oralul e super ok, in schimb la anal... you know what I mean laughing)

| Ellzzz a răspuns (pentru ItIsAlright):

Daca eram eu problema cred ca mi-ar fi zis pe loc(cred, sper). In orice caz, de-a lungul relatiei cred ca am avut parte de maxim 5 orale din partea lui

| xilef123 a răspuns:

Daca o speli bine si miroase frumos, atunci intreaba-l direct :-p