| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena care tine foarte mult la fostul ei prieten se inteleg bine vorbesc bine cei drept se intalnesc rar dar se mai gandesc la o viitoare relatie inca dar am aflat recent de la un prieten de-al lui ca mai demult cand erau ei impreuna el a cerut bani de la prietenul ala a lui ca sa se culce cu ea si il asigura ca ea nu o sa zica nimanui (ea ne stiind nimic) dar baiatul acela a refuzat si el a plecat zicand sa o conduca el acasa nu stiu ce sfat sa-i dau eu i-am zis ca sa il lase in pace ca poate nu-i de ea dar ea crede ca acuma s-a schimbat il iubeste cei drept...voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa-l iubeasca cat vrea, dar sa-l lase, sa-l paraseasca pentru totdeauna!
Nu e posibil sa fie vanduta ca o marfa si inca pentru favoruri sexuale, poate fi sigura ca daca el a incercat o data, o va face si a doua oara si nu se stie daca se va lovi iar de un refuz, ce-o sa faca atunci?!?
Trezeste-o!

| neutrino a răspuns:

Daca-l iubeste, n-ai ce sa-i mai zici nimic, dar...e macar scumpa?

| mariusice a răspuns:

Clar zii sa-si vada de treaba ei iar daca e pe bune ceea ce zici cu amanetatul sa vorbeasaca si cu parintii in caz de ceva, preventiv macar