| Bibishor90 a întrebat:

Am o prietena careia ii place de un baiat din clasa si imi cam place si mie. o sa ne certam din cauza asta pe viitor? ce as putea sa fac pentru ca nu vreau sa o pierd ca e cea mai buna prietena a meahappy?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil.Una din voi trebuie sa cedeze si nu vor mai fi probleme.Discutati...si decideti!

| ET_7191 a răspuns:

Renunta, si eu era sa patesc la fel cu un prieten, ne placea aceiasi tipa si din cauza ei era sa ne certam, nu se merita.