| deeadragutza2 a întrebat:

Buna sunt cu un baiat dar prietena mea nu il place. Uneori are dreptate pentru ca am suferit mult din cauza lui dar nu vreau sa renunt la niciunul si nu stiu ce sa fac. Pentru ca pe prietena mea chiar nu as vrea sa o pierd

1 răspuns:
| ALY121998 a răspuns:

Pai fa ce iti spune inima.si daca tu stii ca relatia ta cu acel baiat nu merge chiar foarte bine cred ca ar trebui sa ramai cu prietena ta.ca prietena ta poate sa aiba dreptate in privinta lui