| tudorel a întrebat:

Am o prietena de cateva luni si ne intelegem foarte bine dar parinti ei nu o lasa sa fie cu mine dae nu vrem sa ne despartim. Ce sa facem sa ne accepte si sa o lase sa fie cu mine?

Răspuns Câştigător
| purelove a răspuns:

Care e motivu` pentru care nu vrea s-o lase sa fie cu tine? Sfatul meu e sa incerci sa le arati ca esti demn de fata lor tongue

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Poi de ce nu o lasá? Spune si motivul, ca sa ne dam seama care e problema voastrá.

| marsy a răspuns:

Aveti nevoie de timp. pna va accepta.
desigur conteaza virsta. citi ani aveti?
poate de asta sh parintii nu o lasa sa fie cu tine tongue

| scufitzaneagra a răspuns:

Intrebarea mea este de ce nu te accepta? Ce motiv au? Ce varsta aveti? Parintii ei vor ramane parintii ei de asta te intreb de varsta. daca e minora va avea influienta asupra ei... daca e majora ea decide ce sa faca daca sa isi infrunte sau nu parintii in functie de iubirea care ti. o poarta si daca ea crede ca relatia voastra o sa mearga... poate nu au incredere in tine dintr. un motiv anume sau nu stiu...raspunde la intrebari ca sa-mi fac o parere...bye

| Ingerasull99 a răspuns:

Faceti-o pe ascuns, e bestial! La un moment dat ei o sa cedeze, am patit-o!

| zanabuna a răspuns:

Daca va iubiti, eu zic sa nu va desp.intr-adevar asta este o problema k nu este de acord parintii ei sa fiti impreuna,,, dar luptati daca va doriti sa fiti impreuna.intalnitiva pe ascuns ceva timp.pana se calmeaza lucrurile... daca parintii ei va vedea ca nu poate sa va desp si isi va da seama k va iubiti .eu cred ca pana la urma va fi de acord.parerea mea.

| antonelk a răspuns:

Si eu am avut o iubire interzisa ca a voastrabatting eyelashes parintii nu isi vor schimba parerea.asa a fost si la mine si am fost pedepsita sa nu mai umblu cu fostul meu prieten.si i-am lasat sa creada pe ai mei ca nu mai is cu el. dar eu tot eram laughing si ne intalneam pe ascunsbatting eyelashes

| cam_3811 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. parintilor mei nu le convine de prietenul meu si situatia asta nu ne convine deloc. aseara ne.am certat din cauza parintilor mei. nu vreau sa ne intalnim pe ascuns, de asta astept sa le treaca si sa ne accepte.

| tudorel explică:

Eu am 18 ani iar ea 16. spune ca o sa fiu ca tatal meu pentru ca la el ia cam placut sa bea si era agresiv si spune ca o sa fiu ca el. ce ar trebui sa fac ca sa ma lase sa fiu cu ea?