| MihaLove2002 a întrebat:

Eu voi dormi la o prietena si seara nu stim ce sa facem,si as vrea cateva pareri de la voi.
Dar parinti nostri nu ne lasa sa stam dupa ora 22, si asa ca vrem sa dam o petrecere pe ascuns dar in liniste, si nu gasim ce sa facem!
Dau fundita la cei care imi vor raspunde niste solutii bune si fara glume! happy

Răspuns Câştigător
| Sofia97 a răspuns:

Buna ei bine daca vreti sa faceti ceva in liniste ati putea sa va jucati carti de exemplu whist care este un joc foarte interesant si chiar cred ca o sa va placa. Mai puteti sa cititi reviste, chiar sa va si macheati una pe alta, daca ar fi si intuneric cred ca ar fi si mai draagut si ceea ce fac toate fetele cand se intalnesc ce ati zice de putina barfa ca intre doua prietene bunehappy. De asemenea dc nu va uitati la un film adica daca aveti un laptop si niste casti ati putea sa va uitati si toata noapte(crede-ma mergelaughing ). sper ca te-am ajutat fundita?