| Ionuțcriss54 a întrebat:

Am o prietena este virgina, eu nu mai sunt! Ea vrea sa o dezvirginez, am problema cu acel lichid pre-ejaculator! Ce credeți daca o dezvirginez fara prezervativ este posibil sa o las însărcinată? Bineînțeles dupa folosesc prezervativul după deflorare! Ps. Am 18

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sexul de dezvirginarea se efecueaza intotdeauna cu prezervativ montat pe penis deoarece usureaza foarte mult penetrarea si de asemenea fiindca durerea resimtita scade foarte mult la doar 1/3 sau chiar 1/4 fata de durerea pe care fata ar fi nevoita s-o indure /suporte in caz contrar. Daca ai incertitudini sau esti in situatia de a NU putea ori a reusi sa-ti controlezi si retii ejacularea in mod perfect, atunci in acel caz ori in mod obligatoriu folosesti prezervativul asa cum este de fapt absolut normal. Sau astepti momentul potrivit pentru a intretine actul sexual in perioada de infertilitate absoluta a ciclului menstrual. Este determinat foarte sigur si precis ca in cele 7 zile ale saptamanii care este situata exact inaintea zilei de pornire a menstruatiei, formarea sarcinii este 100% IMPOSIBILA chiar si daca sperma este ejaculata in vagin in mod intentionat. Lichidul preejaculator poate avea in continutul sau sprmatozoizi insa numai/doar in cazul in care a existat deja o ejaculare anterioara petrecuta cu 1-2 ore mai devreme si intre timp nu te-ai urinat. In caz contrar lichidul preejaculator in mod sigur si garantat NU contine spermatozoizi in continutul sau asa cum este produs de cele 2 glande Cowper (bulbouretrale) care NU au absolut nicio legatura cu testiculele, singurul loc in care sunt produsi spermatozoizii. Multa sanatate!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce fara prezervativ? Te musca prezervativul?
Macar pune mana si invata la ce foloseste prezervativul si de ce este bine sa-l folosesti intotdeauna cand ai sex, indiferent de natura sexului!

| Ionuțcriss54 explică (pentru Violleta2022):

Hm...de unde esti si cati ani ai\aveți?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ionuțcriss54):

Sunt de pe planeta Pamant, emisfera sudica si am de 3 ori varsta ta.

| Emilian65 a răspuns:

Daca este numai lichidul preejaculator nu este posibil sa ramana gravida.

| Alexandru250201 a răspuns:

Sansele sunt destul de mari deoarece lichidul preejaculator contine sperma

| Mkeynes a răspuns (pentru Alexandru250201):

Daca nu a fost ejaculare inainte
Nu contine sperma

| Andrei258 a răspuns (pentru Mkeynes):

Din licghidul preejaculator se hraneste sperma

| Andrei258 a răspuns:

Da ramane insarcinata foarte usor