| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena la distanta, inca nu ne-am intalnit face to face, insa ne iubim si petrecem mult timp pe facebook sau la telefon. Avem planuri de viitor impreuna, vrem un copil. Ne-am propus sa ne intalnim curand. Ieri ea mi-a cerut sa-i trimit o poza cu jucaria mea din pantaloni. Ok, i-am zis ei, dar imi trimiti si tu o poza cu jucaria ta. Si atunci ea a zis ca nu poate, ca ii este frica, ca atunci cand o sa merg la ea o sa fie toata a mea. Ce sa fac? Sa-i trimit o poza? Acum sunt putin nervos de ce ea nu poate sa-mi trimita o asemenea poza! Atunci nu are incredere in mine, desi zice ca ma iubeste. Spune ca eu sunt barbat si imi este mai usor. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu ii trimite nici tu. Spune-i ca iti este rusine si ca informatia de pe net este la indemana oricui. Ii poti da exemplul cu pozele vedetelor de pe Google.
Eu am avut ceva experiente cu relatii pe net cu persoane pe care nu le-am cunoscut direct. Ai rabdare sa o vezi, nu te ambala prea tare. Amandoi v-ati facut o parere mult mai buna despre celalalt decat este realitatea. Pot fi diferente mari cand va vedeti.

3 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

What?

va iubiti desi nu v-ati intalnit niciodata, serios mă, oameni buni?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok. Fii atent. Eu una am cunoscut un baiat tot asa pe internet si vorbim probabil tot asa ca voi (la telefon, pe skype) insa ne-am hotarat sa decidem ce e intre noi cand ne intalnim. Nu poti sa stii daca te intelegi la fel de bine face to face ca pe chat sau prin telefon..nu stiu. sfatul meu insa, e sa va cunoasteti mai intai face to face si apoi sa va faceti planuri de viitor (copii, sa va casatoriti). Si chestia cu pozele la fel. Eu zic sa asteptati pana va intalniti si apoi daca si atunci e situatia la fel si va iubiti la fel de mult puteti sa experimentati chestiile alea in realitate.winking

| Crs_Robert_2000 a răspuns:

Misto relatie, vreti si copii si voi nu v-ati atins in viata voastra rolling on the floor. Apropo, si eu ii dau de mancare la caine si ii promit ca il plimb, dar pacat ca e mort :O.