| Christinutzaa a întrebat:

Am o prietena si are o problema in dragoste. Sper sa ma puteti ajutabig grin. O cheama Larisa si a fost cu un baiat Daniel, s'au certat si s'au despartit.Acum Larisa esti cu un baiat pe nume Marius. Tine foarte mult la el, dar inca mai vorbestu cu Daniel si ii este dor de el.In ultima vreme l-a cam evitat pe Marius pentru a'si pune in ordine gandurile, dar nimic.straight faceIi place sa vorbeasca mai mult cu Daniel decat cu Marius, iar Daniel inca o mai iubeste si spera sa se impace, acesta nestiind k e cu Marius. Ce sa faca?! ce sfaturi ii dati?puppy dog eyesFunda celui mai bun sfat.love struck

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer cred ca ea e mai atasata de Daniel si pare mai potrivit pentru ea, desi nu stiu motivul pentru care s-au despartit si cat timp au fost impreuna, nu ai dat multe detalii.Cred ca sta cu baiatul acela doar ca sa il uite pe celalat si nu prea ii reuseste, pentru ca se vede ca cu Daniel se intelege mai bine si se potriesc mai bine.Desi e alegerea ei, daca considera ca Daniel nu o mai merita si ca relatia lor nu mai era ca inainte, atunci trebuie sa isi continue relatia cu Marius sau cu altul care o face fericita.

| Evea a răspuns:

Eu as incepe prin a-i spune lui Dani ca sunt deja intr-o relatie si ca mai tin la el.in ce il priveste pe Marius, i`as zice de sentimentele mele fata de fostul, ca poate ar fi mai bine sa ne despartim.asta daca tine indeajuns de mult la dani.ok cred ca team zapacit, dar oricum asta depinde si de ce este in sufletul ei, adica nu pot sa stiu ce simte ea pentru fiecare in parte.Dar totusi dc s`a de Dani?

| Christinutzaa explică (pentru Evea):

S`a despartit de Dani pentru ca el nu`i mai dadea atentie ca la inceput. Oricum mersi de sfatbig grin