| LoveIsForEverYoung a întrebat:

Cum sa-mi conving parintii sa lase o fata sa doarma la mine?
Adica sunt destul de mare si eu am dormit de mii de ori la prietena respectiva, m-au lasat pe mine la ea dar nu inteleg de ce nu o lasa pe ea la mine!
In plus, trebuie sa facem un proiect pentru saptamana viitoare, deci nu este asa, de dragul de a dormi la alti!
Va rog ajutati-ma, dau funda! sad

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Buna din nou!
O sa fiu cam...(decizi tu cum) si o sa te intreb de ce nu te duci tu la ea?!
Daca parintii tai sunt asa cum mi-am facut o parere, atunci poate se vor enerva si vor spune niste chestii de toata jena.
Motive pentru care n-ar vrea ca fata sa doarma la tine? Pai ori ca faceti mizerie (stiu ca nu-i unul bun, dar nu exista motiv bun laughing), ori nu vor deranj chestii din astea...

| LoveIsForEverYoung explică (pentru zurick):

Pai nu ma duc eu la ea pentru ca am dormit la ea de multe ori si in plus parintii ei sunt plecat din oras in seara aia si nu o lasa sa aduca pe nimeni in lipsa lor! Oricum, mersi

Răspuns utilizator avertizat
| motan444 a răspuns:

Pune pe mami tau sa vorbeasca cu mami ei si s-a rezolvat treaba

| LoveIsForEverYoung explică (pentru motan444):

Pai mami meu nu ma lasa! happy