| Craciunita_7426 a întrebat:

Am o problema... Am fost la baie si mi-am facut treburile iar cand m-am sters s-a rupt hartia si mi-a intrat cam 0.2-0.3 mm din deget in vagin nu m-a durut, dar mi-a curs o picatura de sange. Ciudat deoarece am ciclu pentru prima oara asta stiu deoarece imi curge de 3 zile. Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| misterioasahug a răspuns:

Te sfatuiesc sa dezbati acest subiect cu mama ta. educatia ta despre corpul tau este f f importanta.
bafta! :*

2 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Vorbeste cu mama ta! Fa din relatia cu mama ta, cea mai buna prietenie! Chiar daca ai senzatia ca e rusinos, sa stii ca mama ta nu gandeste asa! Ai grija de tine si depaseste-ti jena!

| ForeverRock a răspuns:

Nu prea am inteles partea asta din intrebarea ta-Ciudat deoarece am ciclu pentru prima oara asta stiu deoarece imi curge de 3 zile- dar probabil ca ti'ai rupt himenul asta daca mai esti inca virgina daca nu nu e nici o problemawinking