| BlugiStramti a întrebat:

Am o problema am intrat la control pannel sa imi sterg niste programe din calculator dupa ce am terminat am vrut sa ascult muzica si nu se auzea nimic boxele nu sunt inchise am verificat totul...cred ca am sters programul care ma ajuta sa auscult adica sa aud ...se poate descarca? sau ceva ajutor va dau funde multe

Răspuns Câştigător
| dragonul96 a răspuns:

Pai ii un program care il am si eu da nu stiu daca o sati meraga [poate trebuie iarasi instalat windowsul. dar oricum incearca programul realtek hd audio manager. daca nu merge. daca vrei. sa intru eu la tine in calculator sa vad daca pot face sa se auda. sti cu programul team viewer. daca vrei uite id meu. tibi_alex96

5 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

La volum ai incercat?

| Necunoscută a răspuns:

Ţi-ai şters driverele!happy

| Jαne a răspuns:

Felicitari!
Ai sters placa de sunet happy

| BlugiStramti explică:

EU nu v-am intrebat ce am sters

| fansollo22 a răspuns:

O posibilitate sa dezinstalat driverele de la placa de sunet.Instaleaza iar driverele.