| mihaiionitaiulian a întrebat:

Salut, de azi am probleme cu boxele de la calculator si nu stiu ce sa fac.Azi nestiind sa umblu asa bine pe acolo am intrat in panoe de control pentru a dezinstaliza undele programe nefolositoare si cred ca din greseala nestiind sa umblu am sters cred euu nividia si nu mai stiu cum si acum boxele nu mai merg deci ele sunt aprinse si bagate in priza.Cine ma poate ajuta pentru a le face prin intermediul internetului sa scrie pe fb iulian ionita pentru a ma gasi si scriindumi un mesaj cu ce sa fac.Si cand dau sa ascult muzica toate melodiile nu merg.Va rogggg mult sa ma ajutati, pentru ca nu stiu ce sa fac pentru a le face din nou sa mearga.SCRITIMI MESAJE pe fb ca sa ma ajutati cum puteti ci putem fii si prieteni pe fb.va rog ajutor urgent.multumesc pentru colaborare bineinteles daca doriti...

1 răspuns:
| andreidovlete a răspuns:

Ai bagat in spate la pc boxele mufa aia verde, baga cd instaleaza placa video si placa de sunet realtek sau altceva