| TheLocaKid a întrebat:

Am o problema.crying Astazi s`a intamplat ceva la care nu ma gandeam. Iubitul meu mi-a zis sa vin in zona lui ca sa mai stam impreuna, pentru ca eu uneori ii reprosam :,, Tu mereu stai la fotbal si eu cu fetele" Oricum, un gest dragut din partea lui, dar cand am ajuns pe aleea care ducea in spatele blocului, l`am vazut ca se saruta cu o fufa. E o poveste lunga aici, deci acum o luna m`am certat cu un grup de fete. Grupul asta de fete era acolo, si una din ele ( fufa) se pupa cu,, iubitul" meu.sad Una din ele, a zis Heii catre mine, numai ca sa ii atraga atentia lui. Eu am izbucnit lacrimi. El a venit la mine si tot isi cerea scuze si spunea ca ea l-a tras si la pupat si il mangaia si chestii, dar n`am dat importanta si am plecat acasa cu ochii in lacrimi fugind, si ma uitam in urma, el se certa cu alea si tipa urat, ii stiam tonu` asta, Sunt bombardata cu telefoane de la el si mii de mesaje, mi s`a si blocat. Ce sa fac, sa il ieri si sa uitam. Mentionez ca el nu mi-a facut asa ceva niciodata. Funda!

Răspuns Câştigător
| iubiricaa a răspuns:

Buna! dupa cate a facut.ca si-a cerut iertare in public pentru baietii asta e o umilinta! ca s-a certat cu grupul lui de prieteni si asta e o dovada ca te iubeste! eu cred ca tine la tine mult.si daca si tu tii da-i o sansa dar nu inainte de a-ti promite ca nu o sa mai faca asta niciodata! de uitat nu ai cum sa uiti.dar de iertat poti. daca as fi in locul tau l-as ierta.si i-as acorda a doua sansa. fundita?

8 răspunsuri:
| iubiricaa a răspuns:

Multumesc pentru fundita! ma bucur ca te-am ajutat!

| Rares2594 a răspuns:

Da.merita acorda-i a 2 sansawinking ca daca nu te iubea nu cred ca iti trimitea mii de mesaje sau te suna...totii meritam.asa ca acorda-i daca inca il iubesti! Nu cred ca el a vrut, poate ea la sarutat, fara sa vrea el.alegerea ta! Bafta

| Mikaela a răspuns:

Bunaaa.Naspa situatia prin care ai trecut. Poate ca acea fata a facut intentioanat sa se dea la prietenul tau, dupa ce v-ati certat.Ea probabil a vrut sa se razbune pe tine, pentru ceea ce s-a intamplat. Daca tu il cunosti cat de cat pe prietenul tau si simti ca regreta cu adevarat, ar trebui sa ii mai dai o sansa.Asta depinde doar de simplu fapt daca simti ca el te iubeste si ca nu s-ar gandi nici o clipa la ''fufa'' aia.
Sper sa iei o decizie buna pentru tine!happy

| SlowLikeSnow a răspuns:

Si daca n-a vrut dc nu a impins'o cand la pupat? Dar oricum cred ca trebuie' sa'i dai o sansa.:*

| Feliciann a răspuns:

Iartal

Fetele alea probabil din rautate au facut ce au facut si din invidie

| AdeElLl a răspuns:

Eu as zice sa ii oferi a 2 sansa. Daca nu tinea la tine nu te mai suna, nu se certa cu,, fufa ''. Iarta-l dar caca se mai intampla sa fi tare si sa nu plangi in fata lui fi puternica fi ce mai tare. Acum cand o sa se intoarca la tine nu ii accepta asa repede avansurile fate ca l-ai uitat sa vezi cu reactioneaza.

| Zuzzz a răspuns:

Buna...parerea mea e ca ar trebui s-a il ierti...Totusi poate are dreptate, asa ceva se poate intampla!

| Satena_1683 a răspuns:

Pf... urata situatie! Imi pare rausad
Toti meritam o doua sansa. Si este adevarat, fetele pot fi foarte foarte insistente...Deci poate ca a fost si vine lor. Daca tii intr`adevar la el si esti sigura ca si el tine la tine ar trebui sa ii acorzi o a doua sansa. Dar nu imediat, spune`i ca vrei timp sa-ti demonstreze ca tine la tine si nu la aiastraight face!
Deci, cum spuneam, fetele pot fi insistente, dar a fost si vina lui...trebuia sa invete sa refuze! Asa o sa faca la fiecare fata care o sa se dea la el? thinking
Dar, daca zici ca a fost prima data, eu zic ca nu ar mai strica o a 2-a sansa:* SUCCES! big hug puppy dog eyes