| IAmTheLegendary a întrebat:

De la o vreme imi place de un baiat de la scoala, vorbim ne salutam, si la sport stam doar noi doi si vorbim despre diferite jocuri,muzici,chiar si despre profesori...Dar intr-o zi cand ieseam de la scoala, ploua si nu aveam umbrela si l-am zarit pe el. L-am rugat sa ma duca si pe mine pana acasa cu umbrela ca sa nu ma ud si dupa sa racesc. xD, el a acceptat si in drum spre casa l-am luat de brat pentru ca ma udasem putin si el nu a zis nimic, chiar a zambit, s i lucrur acesta m-a minutat.
Iar in fata blocului m-a pupat pe obraz (un gest wow pentru ca nu a facut asta niciodata) si in spate era chiar diriginta lui, si eu i-am dat o palma(incet, nici nu s-a auzit) pentru ca m-a pupat pe obraj, intentionat ca sa nu ne intrebe diriginta lui ce facem acolo sau ceva de genul...
Dar nu stiu cum sa-i zic ca(.) chiar il plac si as vrea sa fiu cu el impreuna, dar nu stiu daca el a facut acel gest din "placere" sau ca sa-l vada diriginta lui...
Funda!

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Oooo,romanticilor! laughing
Măi, eu zic sa petreceti mai mult timp impreuna, si poate -poate te va intreba odata ceea ce astepti si tu.

| IAmTheLegendary explică (pentru R0R0):

rolling on the floor ma amuzi rolling on the floor
Jur ca aproape toata ziua am vorbim despre noi, ce culori ne plac si tot felul` de chestii laughing Mersi big grin happy

| R0R0 a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Nu ai de ce.
Ma bucur pentru voi!

4 răspunsuri:
| IAmTheLegendary explică:

Și cum pot face ca să-i spun că și mie îmi place de el? am nevoie de ajutor! happy

| titinho13fS a răspuns:

Baiatul acela te place, nu a facut acel gest ca sa ii arate ceva acelei profesoare, ci ca sa iti arate tie. happy