| Amaliamalia a întrebat:

Este o idee buna sa ma impac cu fostul iubit? Care ar fi cel mai potrivit mod de a-i spune asta (ca imi lipseste si ca am facut o greseala ca ne-am despartit)?

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Depinde de motiv, depinde de timpul cat nu ati mai fost impreuna, depinde de ce mai simte el pentru tine!

| zuzu_3768 a răspuns:

Da-l dracul! next!

| Amaliamalia explică:

Pai ne-am despartit pentru ca nu i-am dat mare importanta pe atunci si s-a indepartat de mine ca sa poata sa ma uite, daca ii scriu pe mess imi raspunde, nu are pe altcineva din cate stiu. Dupa timpul in care nu am mai vorbit aprox 3 luni (din septembrie) mi-am dat seama ca a fost cel mai potrivit baiat de pana acum, am mai vorbit si cu alti baieti in acest timp in care noi nu mai vorbeam (am vorbit doar si nu am umblat!) si mi-am dat seama ca ceea ce era intre noi era deosebit fata de ce ar fi putut fi intre mine si oricare alt baiat. Mi se pare intr-un fel penibil si nu ma prea lasa orgoliul sad (orgoliul asta!) sa ii spun ca m-am gandit mai bine si ca am realizat ca totusi langa el era mai bine... sau poate nici nu mai merita, poate asta a fost o despartire definitiva, nu stiu...acum ce parere aveti?

| AdeBăăă a răspuns:

Eu mi-am iertat fostul iubit pana acum de 7 ori.am stat cu el 7 luni! si eu am pus PUNCT acestei relatii dar am facut o alegere corectaa! Pt ca el mi-a spus ca nu mai poate simti la fel pentru mine si mai multechatterbox dar eu acum nu m-as intoarce la el doar daca ar veni el si mi-ar zice! Poate nici atunci nu il voi ierta! Asteapta in primul rand sa vezi cu cine mai ee sau care mai e viata lui(ca sa nu pici uh de Fraiera atuncihappy ):X>big grin