| Pissy a întrebat:

Am o mare problema, ca sa zic asa. In vara m`am cmb cu unul dintre prietenii mei. Dupa 4 luni jumate am facut sex cu el, pana aici toate bune si frumoase. i-am facut sex oral, chiar daca mi se parea cel mai injositor lucru.La 1 luna dupa ce am facut sex cu el lucrurile au inceput sa se schimbe, incepuse sa fie mai rece, sa vorbeasca altfel cu mine, nu ma mai alinta cum o facea odata, ma trata doar ca pe o prietena.Am discutat cu el, dar lucrurile nu s`au schimbat. Dupa revelion ne-am certat intr-o seara pentru ca nu aveam eu chef de sex.Am luat o pauza de 2 saptamani ca sa se calmeze lucrurile intre noi, sa nu mai apara certuri. Dupa 2 saptamani ne-am impacat si la 2 zile dupa aceea, cand eram intr-o seara la el, a inceput sa imi bage mana pe sub bluza si i-am zis ca nu vreau.sa`mi arate mai intai ca s`a schimbat. S`a enervat, mi-a zis ca se duce la altele.In fine.am plecat de la el si dupa o saptamana in care nu am vorbit si nu ne-am vazut, ma suna intr-o seara si imi spune ca a aflat de niste conversatii dintre mine si un fost iubit si ca o sa ma faca de ras in tot cartieru`. Dupa 2 zile am reusit sa-l conving, care a fost scopu` conversatiilor(nu vreau sa dau detalii), dar apucase deja sa spuna ca am facut`o cu el si i-am facut oral.Toti prietenii m`au luat la misto, radeau pe seama mea si nu am mai iesit cu ei o perioada.Acu` 4-5 zile m`am intalnit cu mama lui, iar ea nu stia ca noi nu mai suntem de 2 luni impreuna. Din seara aceea el a inceput sa se poarte frumos cu mine, dar azi a aflat(nu stiu de unde), ca de revelion m`am sarutat din greseala cu cel mai bun prieten al lui, pentru ca eram putin ametita.Nu a avut nicio reactie, chiar a spus ca nu se cearta cu el pentru mine.Acum mi`e frica sa nu se poarte iar urat cu mine.Desi a facut prea multe nu poate schimba nimic din ceea ce simt pentru el si totusi.inca vreau sa ma impac cu el, dar nu stiu cum sa fac asta.Am nevoie de mare ajutor.Va multumesc :*

Răspuns Câştigător
| MeMyseIf a răspuns:

Doamne,oare cum inca mai ramin puteri in tine sa mergi mai departe cu astfel de timpita relatie? Nu-nteleg.Sincer.Draga,daca inca mai speri ca va fi bine intre voi,iti spun cu mina pe inima-NU VA FI! Daca,nu rupi orice legatura acum cu el, mai departe va fi si MAI GROAZNIC! Crede-ma! Nu fi prostuta, sunt sigura ca meriti cu mult mai mult decit iti ofera.Deschide-ti ochii,baiatul asta e in stare de multe lucruri groaznice.El te foloseste cind vrea si cum vrea! gindeste-te daca iti formezi niste argumente puternice, poti sa inlaturi acest sentiment din inima ta, doar sa nu renunti la acest gind! Bafta!

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Sincer...a facut un gest oribil.Intimitatile dintre voi nu trebuie zise dupa prima cearta in gura mare.
Si tu ai gresit, adica v-ati gresit amamndoi unul altuia.Nu prea mai merita, Pissy.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Draga eu din ce am citit aici inteleg ca in mare parte este si vina ta pentru ca esti cam t**** si te saruti cu unul si altul ca "erai ametita" cum vrei sa se comporte cu tine daca tu il inseli la tot pasul?

| katy a răspuns:

E numai vina ta aici.daca vrei ca un barbat sa stea langa tine trebuie sa ii oferi totul,nu sa il refuzi.un barbat nu concepe refuzuri din partea iubitei. faptul ca el a dat de veste ce i-ai facut tu lui,asta a fost o miscare gresita din partea lui, poate a fost facuta la nervi, oricum nu trebuia sa o faca. daca vrei sa-l ai si sa fie al tau.comunicati mai mult, nu mai faceti pauze din astea inutile de saptamani cand ati putea discuta decent si a lua decizii impreuna pentru a nu va mai certa.altfel cautati-va fiecare de drumul sau

| Muppet a răspuns:

Vrei sa te impaci cu el? Omg! Tu nu vezi ca el vrea decat SEX` si de aia sta cu tine?oh go on Daca te.ar fii iubit s.ar fii purtat altfel.Problema ta.

| Eu_1327 a răspuns:

Cum iai cazut in plasa cum isi bate p*** de tine
Ai gresit foarte mult cu chestia asta, te-a luat drept o fata mai putin...(sper sa fiu inteleasa)
ASa sun toti, si tu decat sa ramai cu o persoana atat de jalnica, care povesteste tot la prima cearta mai bine iti vezi de viata ta,
nu are sens sa ramai cu cineva care nu te pretuieste, si o sa-l uiti cu timpul, o sa cunosti o persoana care te merita cu adevarat nu unu din asta care sta cu tine doar ca sa te f***, si tu ai gresit ca te-ai pupat cu altul, dar orcine greseste suntem oameni si daca te iubea trecea cu vederea.
Tu stii ce-l mai bine ce vrei sa faci!
Succes!

| Sabina_5075 a răspuns:

Hey,sincer eu nu stiu cei sex oral poate pare apsurd aceasta intrebare happy dar asa vrea sa-mi spuneti si miea cei sex oral?

| dragos_3221 a răspuns:

Daca se poate sa imi lasi si mie id tau sa vb cu mine sa uiti de el