| XoXopuffy a întrebat:

Help...
Am o problemã cu laptop-ul Lenovo, când vreau sa il deschid imi apare " eroare la configurarea actualizarilor windows.Se anuleazã modificarile" Nu prea vreau sa il duc la reparatii, dacã stiti o altã metodã dau fundã..Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Poti alege din bios, "Restore last good known configuration", sau poti oricand reinstala windows.

| XoXopuffy explică:

Poți fi mai explicit in legătura cu "bios"...ps: imi apare doar scrisul ăla, nimic altceva...