| dyuTM a întrebat:

Am o problema. Cand vad o fata frumoasa care imi place simt asa o dorinta nebuna ca as vrea sa-i fac sex oral...Sunt innebunit dupa desert. Cum scap de acest "drog"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O savarina acolo nu-ti strica.Nu te baga in alte rulouri de ciocolata...ingrasa!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ca sa scapi de acest "drog" nu te mai uita dupa fetele frumoase, uita-te dupa cele peste 70 ani.

| ywar a răspuns:

In somn sau cand esti treaz vrei savarina? Vezi sa nu fie stricata!

| dyuTM explică (pentru ywar):

Da-mi tu una in termen

| Negoiu a răspuns:

Suntem fiinţe rationale, nu animale, trebuie să ştim să ne stapânim! Ai văzut „Oameni şi şoareci", da?