| MihaelaElena121 a întrebat:

Am si eu o intrebare putin cam jenanta, dar incerc pentru ca sunt putin disperata. M-am despartit de iubitul meu de 2 saptamani. Faza e ca suntem in aceeasi clasa la liceu, si o sa il vad zilnic. Si-a batut si joc de mine, m-am daruit lui cu totul si pentru el a fost doar o gluma din cate se pare. Regret enorm ca am fost proasta si am facut tot ce a vrut el. Cel mai rau imi pare ca i-am facut sex oral...as vrea sa ma razbun, ar fi super sa faca si el oral unui baiat.

cealalta problema este ca inca ma atrage fizic... simt nevoia sa fac sex, si nu stiu cum sa scap de dorinta asta sad

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sex poti face si cu altcineva deoarece ar fi prea de tot sa-i oferi tot lui placerea sa te satisfaca sexual.

| MihaelaElena121 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu pot face sex cu altcineva, doar nu ma duc la un baiat sa ii cer asta?

| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce te-ai despartit de el in acest moment/acum esti libera si iti poti face un nou iubit cu care sa te afisezi inca din prima zi de scoala, efectiv pentru a-i face in ciuda, sa inteleaga (daca-l duce mintea) ce a reusit de fapt sa piarda. Ai putea sa-i dai de inteles sau macar sa-i sugerezi ca esti chiar foarte fericita deoarece ti-ai gasit partenerul ideal pentru sex.