| dulcika10 a întrebat:

Este o problema daca imi place sexul oral?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, de ce sa fie o problema? Fiecare persoana are preferintele lui si fiecare face ce vrea si ce ii place!
DAca tie iti place foarte bine, nu e ceva rau, mai ales daca e cu persoana iubita; nu uita sa faci mereu ceea ce iti place si sa nu tii cont de ceea ce se spune, in pat totul e permis atata timp cat sunteti amandoi de acord, in plus daca e sex oral reciproc atunci e foarte ok.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca nu, multora le place, dar se tem sa recunoasca.

| Bacemi a răspuns:

Nu e nicio problema. E foarte bine daca partenerul e de aceeasi parere. Ajuta mult in relatia voastra.

| catthshshshs a răspuns:

Nu vad de ce ar fi o problema atata timp cate te face sa te simti comod.

| madagascar a răspuns:

Nu e o problema da acu depinde cu cati faci ca deja treci pe trotuar cu "fetitele", desi stiu ca pui intrebari aberante, o sa-ti raspund serios, daca ai o relatie cu cineva serioasa esti de nu stiu cati ani cu respectivul si te mariti cu es si esti sigura ca il iubesti, etc fiecare are fanteziile lui si tu si el si e mai bine sa vi le impartasiti si in masura in care se poate sa fie implinite. da oricum tu esti fata care pune itrebari aiurea,. sti ce e ala sex oral? sa stii ca nu e margarina

| AlexutzZza a răspuns:

Nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...fiecare are preferintele luilaughing nu as crede ca sexul oral sau masturbatea in alte cazuri sunt niste problemebig grin E viata ta si faci ce vrei cu eabig grin