| MorphineGirl a întrebat:

Am o problema care ma sperie rau :
Cunosc de 2 ani un baiat tipul perfect pentru mine PERFECT!
El are 20 de ani iar eu 15happy
Suntem impreuna de 2 saptamani jumatehappy
Tanjesc de mult la el laughing dar a fost o situatie cam complicata si nu mi-am putut lua angajamentul unei relatii happy
Asa ca m-am hotarat sa fac un compromis ca sa pot avea o relatie cu el.el ma place de cand ne-am cunoscut si eu la fel v-am scpus e tipul perfect pentru mine ne sarutam mereu saruturi dulci senzuale tandre si lungi love struck si acum problema mea stanjenitoare ma exict foarte tare cand sunt langa el ma excita pana si o atingere a maini pana si daca ii simt respiratia in ceafa asa ca vroiam sa ii fac o surpriza sa pregatesc o nopate romantica(ramasese la mine peste nopate ) dar inainte de asta am inceput o banala discutie in care ne inrebam unul pe celalalt tot felul de chesti cum ar fi 'la ce varsta ai avut primul sarut "si bla bla bla cand eu am pus stupida intrebare 'ai stat cu vreo fata doar pentru sex' el mi-a raspuns ca nu pentru ca el nu face sex ci dragoste si mi-a spus ca ii trebuie cel putin 1 an ca sa faca asta laughing mi-s-a parut amuzant la inceput dar apoi m-am pus pe ganduri am trecut peste acest eveniment si azi am fost la aniversarea unui prieten comun cand la unu moment dat am ramas singuri in camera si el a inceput sa ma sarute upa 10 min de saruturi tandre dulci senzuale pasionale nu am mai rezistat si m-am lasat usor pe spate si l-am trans deasupra mea apoi el sa repezit sa se ridice zambinda m-a luat de mana si am plecat din aceea camera acum intrebarea mea big grine ce m-a respins?

Răspuns Câştigător
| butt3rfly16 a răspuns:

Mai rar asa baieti ar trebui sa te simti norocoasa ca il ai alaturi si sa inveti sa-l apreciezi la adevarata lui valoare.E clar ca doreste sa te cunoasca mai bine, sa petreceti mult timp imrpreuna daca tu consideri ca dupa 2 saptamani sa incepeti sa fiti mai tandri decat de obicei e alegrea ta...dar vei regreta mai tarziu. Sfatul meu:lasa lucrurile sa vina de la sine, nu forta situatia, bucura-te de fiecare moment petrecut alaturi de el si invata ca pentru o relatie adevarata trebuie sa pui mai intai suflet si abia apoi si trup.Baftawinking

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca sexul cu o fetita de 15 ani este infractiune si omul nu vrea sa ajunga la inchisoare.
fiindca barbatii adevarati fac sex numai cu femei pe care le iubesc, nu cu toate disperatele care li se arunca in brate si pentru dragoste e nevoie de timp (macar un an cum a zis si el).
pentru ca intr-o relatie, daca faci sex inainte sa apara dragostea, cel mai probabil dragostea nu va aparea niciodata.
fiindca daca ai o relatie cu o fetita de 15 ani te astepti de la ea la puritate si inocenta si nu vrei sa faci sex pana nu implineste macar 17 ani si jumatate (varsta permisa medical).
fiindca o fata de 15 ani dispusa sa faca sex dupa doua saptamani de relatie este la fel de neinteresanta ca un perete, lipsandu-i exact ce este important la o fata de 15 ani: puritatea fizica si sufleteasca, inocenta, curatenia, pudoarea.
fiindca in nici un caz nu te astepti ca o fata de 15 ani sa fi fost sarutata sau atinsa de un alt barbat inaintea ta si este extrem de dezamagitor daca a fost, dar poti spera sa o aduci pe calea cea buna daca are intr-adevar sentimente pentru tine.
fiindca te comporti ca o mica prostituata si incearca sa te faca delicat sa-ti revii si sa te porti ca o fetita normala de 15 ani.

| Sociopat a răspuns:

Socat iti spun ca poate te-a respins ca(nu imi vine sa cred)el chiar nu e cu tine doar sa faca sex si chiar te iubeste. Sper ca ma insel

| MorphineGirl explică (pentru Sociopat):

Speri ca de inseli ca sta cu mine din dargoste nu din dorinta de a face sex?laughing

| Sociopat a răspuns (pentru MorphineGirl):

Da ca e cam rar intalnit un imbecil matur de 20+ care sta cu o fraiera si nu o abuza sexual.

| MasterYoda a răspuns:

Pentru ca ai 15 ani! vrei sa-l bagi in inchisoare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a refuzat pentru ca stie care sunt riscurile daca s-ar fi culcat cu tine.
Serios acum, orice fata isi doreste un baiat care sa nu stea cu ea numai pentru sex, iar tu chiar asta vrei?
Ai doar 15 ani, nu te mai grabi! Daca te culci cu el, te va considera o oarecare si te va lasa. II vrei parea complet plictisitoare daca i te daruiesti asa.
Iubeste-l si tu, nu te mai gandi la sex, pentru ca esti mica pentru asta. Vrei sa te duci cu burtica mare la mami acasa? Ma bucur ca el a fost cu capul pe umeri si nu s-a luat dupa mintea ta! Gandeste-te si la consecinte!
El vrea sa te cunoasca mai bine, nu sa se culce cu tine si sa caute, dupa aceea, pe alta! Mai ai si tu rabdare vreo 2-3 ani, ca nu e mare scofala sa te culci cu cineva. Pe urma, ai sa regreti. Poti intalni o persoana care sa te iubeasca pe bune, dar cand va afla ca nu este primul barbat din viata ta (adica, tu nu esti virgina ) isi va pierde interesul si nu te va aprecia.

Bafta!

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Cu tot respectul, ţine-te tare de acest baiat, este unul cu capul pe umeri.Jos pălăria pentru el, mai rar tipi de genul

| roxyflory a răspuns:

Inca nu este sigur daca vrea sa aunga la puscarie sau nu pentru tinelaughingpai asa sunt baieti mai intai studiaza terenul si dupa aia ataca, prin comportamentul lui nu face alceva decat sa iti castige increderea si dupa aia sa poata sa isi bata joc happy