| corina_7558 a întrebat:

Am o problema cu laptopu nu stiu pe ce am apasat in timp ce jucam un joc pe internet si jocul s-a micsorat si nu stiu ce sa fac ca sa se mareasca jocul.mentionez ca am laptop acer. cel care ma ajuta ii dau funda plus vot.scuzati pentru caegorie, dar e cea mai vizitata.

Răspuns Câştigător
| smilexD93 a răspuns:

Ti s-a micsorat pagina sau doar jocul? Daca pagina tine apasat CTRL si apasa pe +

5 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Sa inteleg ca ai facut s.ex cu laptopu` si ti-e frica sa nu fi insarcinata.

| Barbiiie95 a răspuns:

Tu ai gresit categoria, eu ti-am raspuns ca la categoria D/Swinking

| darkbloodanya a răspuns:

Cand deschizi pagina la internet jos ai o bara la dreapta barei este o lupa cu un plus pe ea si un numar langa. Pentru a mari imaginea la dimensiunea initiala. Seteaza-l la 100% pentru a reveni la marimea initiala.
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| BuLiNuTzACrazy a răspuns:

Ctrl + 0