| stefybhey a întrebat:

Am o problema cu un baiat el ma place dar mie nu imi place de el si mai mult nu ma lasa in pace ma tot ajuta dar mie imi place ca unele chesti sa le fac singura cum sa ii spun si sa nu se supere

Răspuns Câştigător
| Crucia a răspuns:

Respinge-l happy. Am păţit şi eu chestia asta. Dar când nu l-am mai băgat în seamă. Ma lăsat in pace. Nu fii prea dură. Doar pleacă de lângă el când se aproprie de tine happy.
¤ Găseşte momentul potrivit şi spune-i că nu poţi avea o relaţie cu el. trebuie să înţeleagă. Dacă nu continuă să-l eviţi.
Sper că ţi-am fost de ajutor.
Baftăă! :*.

1 răspuns:
| Andreiusss a răspuns:

Poi spune-i cu putere ca nu-i iti place de el sau sunei ca ai un prieten nu stiu cum sa fac...