| selenasel a întrebat:

Am cunoscut azi un baiat si mi-a spus ca ma place. eu nu il plac, cum ii spun asta fara sa se supere?

Răspuns Câştigător
| NgrMdx a răspuns:

Spune-i doar că, deşi îi apreciezi sentimentele, tu nu i le împărtăşeşti. Dacă te place chiar de la prima întâlnire dintre voi, asta e dragoste la prima vedere laughing.
Totuşi, spune-i întru-n mod plăcut ca să te lase în pace dacă tu nu-l placi laughing Baftă!

| selenasel explică (pentru NgrMdx):

Daaa. fix dragoste e laughing multumesc... am sa incerc sa ii spun ca ne cunoastem de prea putin timp happy poate totusi nu se supara

| NgrMdx a răspuns (pentru selenasel):

Eii,şi dacă se supără din atât...e treaba lui.

| RAY a răspuns (pentru NgrMdx):

Dragostea e cevs sfant nu poate exista asa ceva la prima intarnire

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îi spui că nu te interesează o prietenie pentru moment!
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Spune-i ca esti magulita de bunele si nobilele lui sentimente fata de tine, dar tu, din diverse motive personale, nu ai de gand sa-ti faci in curand o relatie.

Răspuns utilizator avertizat
| biscuiticulapte a răspuns:

De ce fara sa se supere?
Poate par rea...dar e foarte amuzant sa ii vorbesti durlaughing; daca i-o spui prea dragut nu o sa scapi de el... poate o sa iti schimbi parerea despre respingeri amabile.

| NgrMdx a răspuns (pentru biscuiticulapte):

Nu am nimic cu respingerile mai dure, doar ca uneori tocmai asta ii face pe baieti sa te tina mai mult dupa tine, sa te enervezi.(stiu asta laughing ) Si totusi...asta nu e dragoste tocmai de la prima "intalnire"..Baiatu ala sigur face asa cu fiareca fata draguta pe care o vede.zic si eu, nu-l cunosc